تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

زلنسکی در سالگرد پایان جنگ دوم جهانی: «شر به اوکراین برگشته است!»

زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین در سخنانی به مناسبت سالگرد پایان جنگ دوم جهانی و تسلیم شدن رسمی آلمان نازی به تجاوز نظامی روسیه به کشورش اشاره کرد و گفت: شر به اوکراین بازگشته است.

کد خبر: ۱۲۹۰۹۰
۱۳:۵۸ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

زلنسکی در سالگرد پایان جنگ دوم جهانی: «شر به اوکراین برگشته است!»

دیدارنیوز: ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین روز یکشنبه در سخنانی احساسی به مناسبت سالگرد پایان جنگ دوم جهانی و تسلیم شدن رسمی آلمان نازی در برابر نیرو‌های متفقین با اشاره تهاجم نظامی روسیه به کشورش گفت: «شر به اوکراین بازگشته است.»

زلنسکی در این پیام ویدیویی تصریح کرد: «آن زندگی که سربازان برایش جنگیدند روز بیست و چهارم فوریه با تهاجم نیرو‌های اشغالگر روسیه به پایان خود رسید.»

وی با تکرار این جمله که «شر دوباره، به شکلی متفاوت، با شعار‌های متفاوت، اما برای یک هدف بازگشته» تاکید کرد که اوکراین و متحدانش پیروز خواهند شد.

تهاجم نظامی به اوکراین تاکنون هزاران کشته بر جای گذاشته و نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را آواره کرده است.

این جنگ مسکو را در چنگال تحریم‌های سخت غرب قرار داده و ترس از رویارویی گسترده‌تر بین روسیه و غرب را افزایش داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی