تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

احتمال تشدید آتش‌سوزی‌های جنگلی در نیومکزیکوی آمریکا

مقامات ایالت نیومکزیکو در آمریکا اعلام کردند که این منطقه با رویداد‌های آب و هوایی خطرناک روبروست، زیرا وزش باد و گرمای هوا، وقوع آتش سوزی‌های جنگلی را تشدید می‌کند.

کد خبر: ۱۲۹۰۷۸
۱۳:۰۵ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

احتمال تشدید آتش‌سوزی‌های جنگلی در نیومکزیکوی آمریکا

دیدارنیوز ـ فرماندار نیومکزیکو از ساکنان برخی مناطق درخواست کرده است که محل زندگی خود را ترک کنند، زیرا این ایالت با آتش سوزی‌های خطرناکی مواجه است که قرار است تا هفته آینده ادامه داشته باشد. همچنین در کنار گسترش آتش سوزی‌های جنگلی وزش باد شدید، رطوبت کم و گرمای هوا نیز به رکورد خود می‌رسد.

کارشناسان هواشناسی هشدار داده اند که وضعیت نامناسب آب و هوایی علاوه بر شرایط خشکسالی گسترده، طولانی مدت و خطرناک احتمالا به سرعت گرفتن گسترش شعله‌های حریق منجر شده و باعث می‌شود که آتش سوزی‌های جدید جنگلی رخ دهند.

به گزارش پایگاه آکسیوس، گفته شده این منطقه از ایالات متحده در میانه شدیدترین و گسترده‌ترین دوره خشکسالی قرار دارد. مطالعات نشان می‌دهد که این خشکسالی با تغییرات آب و هوایی ناشی از فعالیت انسان مرتبط است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی