تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

تجاوز نظامی روسیه؛ انهدام فرودگاه‌های اوکراین توسط ارتش پوتین

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نظامیان این کشور در جریان عملیاتی در جنوب غربی اوکراین چند فرودگاه محلی را هدف قرار داده و منهدم کرده‌اند.

کد خبر: ۱۲۹۰۵۱
۱۱:۱۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ انهدام فرودگاه‌های اوکراین توسط ارتش پوتین

دیدارنیوز: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد چند فرودگاه محلی را در غرب اوکراین منهد کرده‌اند.

وزارت دفاع روسیه شامگاه شنبه اعلام کرد که نظامیان این کشور در جریان عملیاتی در جنوب غربی اوکراین چند فرودگاه محلی از جمله در آرتسیز (نزدیک مرز رومانی)، اودسا (بندر اصلی اوکراین در دریای سیاه) و ووزنسنسسک واقع در شمال میکولایف را هدف قرار داده و منهدم کرده‌اند.

در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است که در عملیات موشکی منطقه شمال شرق نیز سامانه‌های متحرک اسکندر تسلیحات و تجهیزات نظامی ارسال شده به اوکراین از سوی ایالات متحده و دیگر کشور‌های غربی را در نزدیکی خارکیف هدف قرار دادند.

به گفته فرماندار دونتسک، حملاتی نیز روز شنبه در اطراف این منطقه از شرق اوکراین گزارش شد که در آن چهار نفر کشته و ۹ نفر زخمی شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی