تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

مافیای زباله خشک در تهران

یک مقام مسئول گفت: مافیای پسماند یا همان زباله‌های خشک به قدری پول، قدرت و نفوذ دارند که اجازه نمی‌دهند مجموعه‌های پردازش زباله در تهران راه اندازی شود، چرا که خودشان باید از این سرمایه تغذیه کنند.

کد خبر: ۱۲۸۹۷۵
۱۲:۴۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

مافیای زباله خشک در تهران

دیدارنیوز ـ وی که تمایلی ندارد نامش در این گزارش درج شود، اظهارداشت: با یک حساب کتاب ساده اگر هر شهروند سه منطقه غربی تهران تنها در روز یک کیلو پسماند تولید کنند و جمعیت این سه منطقه (۲۲،۲۱ و۵) تهران را یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در نظر بگیریم، حجمی معادل یک هزار و ۵۰۰ تن پسماند تولید می‌شود و اگر تنها ۲۰ درصد این حجم زباله خشک به دست آید درآمد بسیار بالایی برای مافیا به دست خواهد آمد.

این مقام مسئول افزود: برخی از تجهیزات تفکیک مکانیزه پسماند خشک بسیار گران است و نیازمند سرمایه‌گذاری زیادی است، به‌همین منظور سرمایه گذاران نیز با این مدل مدیریت شهری کمی با احتیاط وارد سرمایه گذاری خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی