تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

هشدار آژانس بین‌المللی انرژی در مورد تحریم‌های روسیه

فاتح بیرول، دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی روز جمعه در وین گفت تحریم‌های غرب علیه روسیه و اقدامات تلافی‌جویانه مسکو تأثیرات عمیقی بر بازار جهانی انرژی خواهد داشت.

کد خبر: ۱۲۸۹۶۵
۱۱:۴۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدارنیوز: دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی با اشاره به اینکه روسیه بزرگ‌ترین صادرکننده نفت و گاز طبیعی دنیاست، در مورد تأثیرات عمیق تحریم‌های غربی علیه روسیه بر بازار جهانی انرژی هشدار داد.

به نقل از راشاتودی، فاتح بیرول، دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی روز جمعه در وین گفت تحریم‌های غرب علیه روسیه و اقدامات تلافی‌جویانه مسکو تأثیرات عمیقی بر بازار جهانی انرژی خواهد داشت.

وی گفت: «به‌نظر من، ما در میانه اولین بحران جهانی انرژی قرار داریم. ما در دهه ۷۰ شاهد یک بحران نفتی بودیم که پیامد‌های بسیاری برای اقتصاد و تورم داشت. اما آن بحران فقط درمورد نفت بود».

بیرول اضافه کرد: «باید یادآور شوم که روسیه بزرگ‌ترین صادرکننده نفت و گاز طبیعی دنیا و یک بازیگر اصلی در بازار برای کالا‌هایی است که مورد استفاده بخش انرژی هستند».

«بنابراین تحریم‌های اعمال‌شده علیه روسیه و تصمیمات سیاسی کرملین پیامد‌های بزرگی برای بازار انرژی خواهند داشت».

طبق گفته بیرول، بسیار خوشبینانه است که فکر کنیم بی‌ثباتی فعلی در بازار انرژی زودگذر خواهد بود و دنیا می‌تواند به دوران قیمت پایین نفت و شرایط باثبات بازار برگردد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی