تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

سارق کیف قاپ در دام پلیس آگاهی

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری یک سارق حرفه‌ای کیف قاپ با کشف ۱۳ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد.

کد خبر: ۱۲۸۹۱۱
۱۲:۱۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

سرهنگ "سهراب حسین نژاد" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی و تلفن همراه در سطح شهرستان اهواز، موضوع دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پایگاه شرق اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را در این ارتباط شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه مورد استفاده در سرقت‌ها کشف شد.

سرهنگ حسین نژاد با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیس به ۱۳ فقره انواع سرقت اعتراف کرد، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی