تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

تجاوز نظامی روسیه؛ ارتش پوتین مدعی انهدام ۴۵ مرکز نظامی اوکراین شد

تجاوز نظامی روسیه به خاک اوکراین در حالی ادامه دارد که ارتش این کشور مدعی شده ۴۵ مرکز نظامی اوکراین را منهدم کرده است. طبق ادعای سخنگوی وزارت دفاع روسیه، توپخانه روسیه ۱۵۲ پایگاه نظامی و ۳۸ موقعیت شلیک توپخانه اوکراین را هدف قرار داده است.

کد خبر: ۱۲۸۸۹۹
۰۹:۰۴ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ ارتش پوتین مدعی انهدام ۴۵ مرکز نظامی اوکراین شد

دیدارنیوز: ارتش متجاوز روسیه می‌گوید نیروی هوایی این کشور در جریان آخرین عملیات خود، ۴۵ مرکز نظامی اوکراین را منهدم کرده است.

سرلشکر ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه با ذکر این موضوع گفت اهدافی که روز پنجشنبه توسط نیروی هوایی روسیه مورد هدف قرار گرفت شامل نیرو‌های اوکراینی و مراکز اسلحه و یک انبار مهمات در منطقه لوهانسک بوده است.

کوناشنکوف گفت یگان‌های موشکی روسیه یک آتشبار توپخانه اوکراینی را در موضع شلیکش در نزدیکی شهرک زاروژنه، یک خودرو پرتابگر چندگانه اوراگان در نزدیکی میکولایف و چهار منطقه دیگر را که پرسنل و تجهیزات نظامی در آن متمرکز بودند، هدف قرار دادند.

وی گفت: «توپخانه روسیه ۱۵۲ پایگاه نظامی و ۳۸ موقعیت شلیک توپخانه اوکراین را هدف قرار داد.»

خبرگزاری آسوشیتدپرس با نقل این سخنان نوشته است که به طور مستقل قادر به تأیید ادعای کوناشنکوف نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی