تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

پرایس: خروج از برجام، بر منافع ملی آمریکا تاثیر منفی داشته است

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که خروج از برجام نه تنها منافع ملی آمریکا را تضمین نکرد، بلکه نتایج معکوس و تاثیر منفی داشته است. او مدعی شد که آمریکا به همکاری با متحدان خود برای مقابله با «تهدید‌های سپاه» ادامه می‌هد.

کد خبر: ۱۲۸۸۹۷
۰۸:۴۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

پرایس: خروج از برجام، بر منافع ملی آمریکا تاثیر منفی داشته است

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتقاد از سیاست دولت سابق این کشور در خصوص خروج از برجام، گفت که این تصمیم بر منافع ملی ایالات متحده تأثیر منفی داشته است.

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود که خروج از برجام نه تنها منافع ملی آمریکا را تضمین نکرد، بلکه نتایج معکوس داشت.

پرایس همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص این‌که آیا گزینه نظامی علیه ایران همچنان روی میز است، گفت که کارآمدترین و پایدارترین رویکرد در قبال برنامه هسته‌ای ایران را مذاکره و دیپلماسی می‌دانیم.

این مقام آمریکایی با رد برخی گزارش‌ها گفت که ما هنوز به نقطه‌ای نرسیده‌ایم که بازگشت به پایبندی به برجام در راستای منافع ما نباشد؛ این یک توافق عدم اشاعه است و ما تنها از این منظر به آن نگاه می‌کتیم.

وی همچنین در خصوص تحریم‌های آمریکا علیه سپاه پاسداران ایران، با تکرار برخی ادعا‌های بی‌اساس گفت که آمریکا به همکاری با متحدان خود برای مقابله با «تهدید‌های سپاه» ادامه می‌هد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی