تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

نماینده مجلس: در کشور‌های مشابه قیمت اینترنت پایین‌تر از ایران است

محمدحسین فرهنگی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از افزایش قیمت اینترنت در کشورمان گفت: افزایش قیمت بسته‌های اینترنت قابل قبول نیست و در این راستا هم نمایندگان تذکراتی داده اند. در کشور‌های مشابه قیمت اینترنت پایین‌تر از کشور ما است.

کد خبر: ۱۲۸۸۹۱
۰۷:۴۷ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

نماینده مجلس: در کشور‌های مشابه قیمت اینترنت پایین‌تر از ایران است

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ضعف مدیریت در حوزه ارتباطات بسیار آشکار است، گفت: در شرایطی که سرعت اینترنت کاهش یافته است، افزایش قیمت بسته‌های اینترنت قابل قبول نیست و در این راستا هم نمایندگان تذکراتی داده اند.

محمدحسین فرهنگی، در واکنش به افزایش قیمت بسته‌های اینترنت گفت: ضعف مدیریت در حوزه ارتباطات بسیار آشکار است و نمایندگان هم به این موضوع واقف اند. در همین راستا هم تذکرات متعددی به مسئولان ذیربط داده شده است.

وی افزایش قیمت اینترنت را نادرست خواند و گفت: در کشور‌های مشابه قیمت اینترنت پایین‌تر از کشور ما است. حال آنکه کیفیت و سرعت اینترنت بسیار بهتر است. پس قابل قبول نیست که سرعت اینترنت را کم کرده و بعد تعرفه بسته‌های اینترنت را زیاد کنند.

وی در پایان گفت: تذکراتی از سوی نمایندگان مراجع تصمیم گیر داده شده تا در تصمیم‌شان تجدید نظر کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی