تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

حذف نام قمری از سایت اتحادیه جهانی دوچرخه سواری/ ایران بدون رییس و دبیر

پس از حواشی اخیر محرومیت رییس پیشین فدراسیون دوچرخه سواری، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری نام خسرو قمری را از سایت خود پاک کرد.

کد خبر: ۱۲۸۸۸۱
۱۰:۵۷ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

حذف نام قمری از سایت اتحادیه جهانی دوچرخه سواری

دیدارنیوز ـ مجمع انتخاباتی فدراسیون دوچرخه سواری در خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد که این مجمع از سوی اتحادیه جهانی پذیرفته نشد و از آن زمان نام خسرو قمری به عنوان رییس فدراسیون دوچرخه سواری در سایت اتحادیه جهانی ثبت شده بود.

رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری مدتی پیش اعلام کرد اتحادیه جهانی نامه‌ای ارسال کرده که در آن نامه قید شده خسرو قمری رییس پیشین فدراسیون از کلیه فعالیت‌های دوچرخه سواری محروم است از این رو ایران باید تضمین دهد که او فعالیتی ندارد.

پس از انتشار این نامه قمری عنوان کرد که اگر محروم است چرا همچنان نامش به عنوان رییس فدراسیون در سایت اتحادیه جهانی درج شده است؟ فدراسیون دوچرخه سواری نیز از اتحادیه جهانی خواسته بود که اگر خسرو قمری محروم است نام او را از سایت حذف کند.

اکنون هم اتحادیه جهانی تمام اطلاعات مربوط به فدراسیون ایران را حذف کرده و این در حالی است که برای بقیه کشور‌ها نام رییس، دبیر، آدرس فدراسیون و شماره تماس موجود است، اما برای ایران هیچ اطلاعاتی موجود نیست.

پیش از این نام خسرو قمری به عنوان رییس و محسن سلگی به عنوان دبیر فدراسیون در سایت اتحادیه جهانی درج شده بود.

حذف نام قمری از سایت اتحادیه جهانی دوچرخه سواری

جای خالی اطلاعات فدراسیون ایران در سایت اتحادیه جهانی

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی