تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

دیدار پرسپولیس - سپاهان در انزلی؟!

ورزشگاه انزلی که در این فصل از سال چمن مناسبی دارد یکی از گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان خواهد بود. از طرف دیگر ورزشگاه انقلاب کرج هم یکی دیگر از گزینه‌های پرسپولیسی‌هاست، اما شاید به دلیل حضور تماشاگران برای این بازی، اجازه برگزاری بازی در این ورزشگاه داده نشود.

کد خبر: ۱۲۸۸۷۰
۱۵:۲۸ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار پرسپولیس - سپاهان در انزلی؟!

دیدارنیوز: در صورتی که مشهد میزبان دیدار حساس پرسپولیس و سپاهان نشود، سرخ‌پوشان گزینه‌های دیگری هم دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس با رای کمیته انضباطی بازی رفت و برگشت خود مقابل سپاهان را باید در زمین بی طرف برگزار کند که در همین رابطه بازی رفت این دو تیم به میزبانی سپاهان و در شهر اراک برگزار شد.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان در بازی برگشت ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد را معرفی کرده بود، اما از آنجایی که مسئولان این ورزشگاه اعلام کردند در صورتی که تماشاگران برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیایند از انجام این میزبانی برای این بازی حساس معذور خواهد بود به نظر می‌رسد تصمیم دیگری در این باره لحاظ شود.

این در حالی است که ورزشگاه ثامن شهر مشهد چمن مناسبی ندارد و پرسپولیسی‌ها قصد ندارند در این ورزشگاه به میدان بروند. در این صورت به نظر می‌رسد میزبانی شهر مشهد از پرسپولیسی‌ها برای بازی با سپاهان منتفی خواهد بود.

در همین رابطه باشگاه پرسپولیس پیش از تعطیلات عید سعید فطر نامه‌ای به سازمان لیگ نوشت و خواستار مشخص شدن محل میزبانی از بازی با سپاهان شد. در صورتی که به هر دلیل شهر مشهد میزبان این بازی نشود گفته می‌شود پرسپولیسی‌ها به جز شهر مشهد گزینه‌های دیگری هم برای میزبانی از سپاهان دارند.

ورزشگاه انزلی که در این فصل از سال چمن مناسبی دارد یکی از گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان خواهد بود. از طرف دیگر ورزشگاه انقلاب کرج هم یکی دیگر از گزینه‌های پرسپولیسی‌هاست، اما شاید به دلیل حضور تماشاگران برای این بازی، اجازه برگزاری بازی در این ورزشگاه داده نشود. همچنین ورزشگاه‌های سیرجان و اراک هم از دیگر گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای میزبانی در این بازی حساس و مهم خواهد بود.

البته در نهایت باید دید اجازه ورود تماشاگران برای تماشای این بازی صادر خواهد شد یا اینکه تصمیم دیگری درباره این بازی لحاظ خواهد شد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی