تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

دستگیری عاملان توزیع ماهی در رودخانه در فصل ممنوعه صید در دزفول

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول از دستگیری دو نفر متخلف فروش ماهی رودخانه ای خبر داد.

کد خبر: ۱۲۸۸۴۸
۱۲:۳۰ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

 در پی رصد و پایش محیطبانان اداره محیط زیست دزفول از بازار ماهی فروشان این شهرستان موفق به دستگیری سه نفر عامل عرضه غیر مجاز ماهی رودخانه ای در فصل ممنوعه صید گشته و از آنان تعداد بیش از ۶۰ قطعه ماهی مولد کشف و ضبط گردید و متخلفین جهت رسیدگی به جرائم صورت گرفته به مراجع قضایی معرفی گردیدند.

مسعود نوری پور رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول به فصل ممنوعه صید اشاره کرد و افزود، برابر با ماده ۱۰ و ۱۱ قانون شکار و صید هر گونه صید، خرید، فروش و حمل ماهیان بومی و رودخانه ای در فصل زاد و ولد آبزیان ممنوع بوده و درصورت مشاهده با متخلفین طبق قوانین به شدت برخورد خواهد گردید.

وی ادامه داد : پیشتر و در چندین مرحله همانند دستورالعمل های سالانه اطلاعیه عمومی آغاز فصل ممنوعه صید از طریق رسانه های جمعی منتشر و بروشور های مربوطه در بین عرضه کنندگان ماهی در سطح شهرستان توزیع گشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی