تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
در جلسه ویژه پارلمان اروپا مطرح شد

رئیس کمیسیون اروپا: نفت روسیه را کاملا تحریم کنیم، زنده باد اوکراین

اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا خواستار تحریم کامل نفت روسیه و افزایش کمک‌های گسترده بین‌المللی برای بازسازی ویرانی‌های جنگ در اوکراین شد. خانم فن در لاین سخنرانی خود را با عبارت «زنده باد اوکراین» به زبان اوکراینی پایان داد.

کد خبر: ۱۲۸۸۴۳
۱۲:۰۴ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

رئیس کمیسیون اروپا: نفت روسیه را کاملا تحریم کنیم، زنده باد اوکراین

دیدارنیوز: اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه در جلسه ویژه پارلمان اروپا با عنوان «آثار جنگ اوکراین بر اتحادیه اروپا» خواستار تحریم کامل نفت روسیه و افزایش کمک‌های گسترده بین‌المللی برای بازسازی ویرانی‌های جنگ شد.

کمیسیون اروپا همزمان بسته ششم مجازات‌های اقتصادی علیه اوکراین را به کشور‌های عضو تحویل داده است.

اورزولا فن در لاین گفت: «اوکراین از همین ماه برای گذران امور جاری به ۵ میلیارد یورو کمک مالی احتیاج دارد. اروپا به تنهایی از پس این هزینه‌ها بر نمی‌آید و از کشور‌های متحد، و به‌ویژه ایالات متحده برای مشارکت در کمک‌رسانی مالی به اوکراین تشکر می‌کند.»

رئیس کمیسیون اروپا خواستار بازسازی بنیادین اوکراین و تلاش برای ریشه‌کنی فساد در این کشور به منظور تبدیل اوکراین به قطب جذب سرمایه‌گذاری خارجی شد.

خانم فن در لاین سخنرانی خود را با عبارت «زنده باد اوکراین» به زبان اوکراینی پایان داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی