تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.
ضمن درخواست برای تصویب بودجه اضافی در حمایت از اوکراین

بایدن: حمایت‌‌مان از اوکراین، جنگ را به «شکستی استراتژیک» برای روسیه بدل کرد

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که حمایت‌های واشنگتن، به اوکراینی‌ها امکان ادامه جنگ را داد و این جنگ را به یک شکست استراتژیک"برای روسیه تبدیل کرد.

کد خبر: ۱۲۸۸۱۵
۰۷:۵۳ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

بایدن: حمایت‌های آمریکا از اوکراین، جنگ را به

دیدارنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا در جریان بازدید از سایت تولید موشک‌های ضد زره جاولین، از کنگره خواست تا "به سرعت" بودجه مازادی به ارزش ۳۳ میلیارد دلار را با هدف تقویت کمک‌های نظامی به ارتش اوکراین در مقابله با روسیه تصویب کند.

به نقل از الجزیره، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در بازدیدش از کارخانه لاکهید مارتین در آلاباما گفت: نیاز به پول بیشتری برای تضمین ادامه حمایت تسلیحاتی و بشردوستانه آمریکا به اوکراین هستیم.

رئیس جمهور آمریکا از قانونگذاران کنگره خواست تا بسته اضافی ۳۳ میلیارد دلاری را تصویب کنند و گفت: "از کنگره می‌خواهم که سریعاً در مورد این بودجه رای‌گیری کند. "

وی گفت: موشک‌های جاولین که ما تولید می‌کنیم و به اوکراین فرستادیم زندگی مردم را تغییر داده است و تعداد بیشتری از این موشک‌ها و همچنین سایر سامانه‌های دفاعی به زودی به اوکراین می‌رسند.

رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که حمایت‌های واشنگتن، به اوکراینی‌ها امکان ادامه جنگ را داد و این جنگ را به یک "شکست استراتژیک" برای روسیه تبدیل کرد.

وی تاکید کرد که سیاست کشورش حمایت از اوکراین برای شکست نیرو‌های روسیه بدون خطر ورود به جنگ جهانی سوم است.

بایدن خطاب به کارگران کارخانه لاکهید مارتین گفت: "این سلاح‌هایی که شما لمس کرده‌اید، در دست قهرمانان اوکراینی خواهد بود و در نتیجه جنگ تفاوت ایجاد می‌کند. این چیزی است که شما می‌توانید و باید هر روز به آن افتخار کنید. شما به اوکراینی‌ها اجازه می‌دهید از خود دفاع کنند و صادقانه بگویم، در بسیاری از مواقع ارتش روسیه را به مایه خنده تبدیل می‌کند. "

رئیس جمهور آمریکا افزود: "گرچه هزینه این جنگ کم نخواهد بود، اما تن دادن به دشمنی و تسلیم شدن هزینه بیشتری خواهد داشت. "

بایدن گفت: "ما سلاح‌ها و تجهیزاتی را ساختیم که سال‌ها پیش به دفاع از حاکمیت و آزادی در اروپا کمک کرد و این امروز دوباره تکرار می‌شود. "

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی