تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
شکست تحریم‌ها در پتروشیمی بوعلی سینا

با افزایش ۳۲ درصدی، تولید محصولات پتروشیمی بوعلی سینا به ۱.۸۹۰ هزار تن رسید.

کد خبر: ۱۲۸۸۱۲
۲۳:۱۵ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

با افزایش ۳۲ درصدی، تولید محصولات پتروشیمی بوعلی سینا به ۱.۸۹۰ هزار تن رسید.

 دیدارنیوز | تولید محصولات شرکت پتروشیمی‌ بوعلی سینا در سال ۱۴۰۰ با ۳۲ درصد افزایش نسبت به سال قبل، به ۱۱۰ درصد ظرفیت طراحی و ۱میلیون و ۸۹۰ هزارتن رسید.
سرپرست مجتمع شرکت بوعلی سینا با اعلام این خبر گفت: در سال ۱۴۰۰ و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال، با رفع موانع تولید موفق به ثبت رکورد ۱۱۰ درصد تولید به ظرفیت طراحی شدیم که در تاریخ ۱۸ ساله فعالیت شرکت بی‌‌سابقه بوده است.

امید عازمیان با اشاره به تثبیت رکورد به دست آمده در تولید مجتمع افزود: در سال ۱۴۰۰ با بی‌اثر کردن تحریم‌ها توسط متخصصین مجتمع رکوردهای تازه‌ای در تولید محصولات به ثبت رسید. که محصولات گازمایع و برش سنگین با افزایش ۹۲ و ۸۴ درصدی بیشترین افزایش تولید نسبت به سال قبل را داشته اند.

محصول استراتژیک بنزن

وی ادامه داد: همچنین محصول استراتژیک بنزن بار دیگر با ثبت بیشترین میزان تولید، افزایش۱۲۶ درصدی نسبت به برنامه را محقق کرده. که نقش موثری را در بازارهای داخلی، صنایع پائین دستی و تکمیلی و ارز آوری برای کشور ایفا کرده است.

عازمیان با تشریح افزایش تولید مجتمع و ثبت این رکورد تاریخی اضافه کرد: در سال ۱۳۹۹ مجموع تولیدات مجتمع ۱میلیون و ۴۳۷‌هزار تن بود که با سیاست‌های ترسیم شده از سوی مدیریت و رفع تنگناهای تولید در سال ۱۴۰۰‌ و تحقق عملی شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری، موفق به تولید ۱میلیون و ۸۹۰ هزار تن محصول شدیم. که این میزان تولید در تاریخ فعالیت شرکت بی سابقه بوده است. که نشان از شکست تحریم‌های ظالمانه علیه صنعت پتروشیمی دارد.

مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا (سهامی عام) در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان و در منطقه ویژه پتروشیمی قرار دارد. و بخشی از سهام آن از سال ۱۳۹۹ در بورس عرضه شده است.


برچسب ها: پتروشیمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی