تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
مطمئن هستیم به زودی در قدس نماز خواهیم خواند

امیرعبداللهیان: مذاکرات در وین متوقف نشده؛ آمریکا خطوط قرمز ایران را درک کرده است

حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران با بیان اینکه مذاکرات در وین متوقف نشده، گفت: من فکر می‌کنم که طرف آمریکایی به خوبی خطوط قرمز ایران را درک کرده است. ما به گفتگو‌ها ادامه می‌دهیم. به محض رسیدن به نقطه توافق، نماینده ما در مذاکرات تغییرات نهایی را اعمال خواهد کرد.

کد خبر: ۱۲۸۸۰۲
۱۴:۴۳ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

امیرعبداللهیان: مذاکرات در وین متوقف نشده؛ آمریکا خطوط قرمز ایران را درک کرده است

دیدارنیوز: وزیر خارجه ایران درباره فلسطین و آخرین روند مذاکرات وین به تشریح مواضع پرداخت.

حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران در گفتگو با المسیره اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران حامی فلسطین و تشکیل دولت واحد در همه اراضی تاریخی آن و به پایتختی قدس باقی خواهد ماند.

وی افزود: نماز خواندن در قدس وعده الهی است و خون‌های شهیدان مقاومت و ملت فلسطین این وعده را محقق می‌کند و در این راه نثار شده است.

امیرعبداللهیان بیان کرد: ما مطمئن هستیم که به زودی در قدس نماز خواهیم خواند.

وی در ادامه گفت: مذاکرات در وین متوقف نشده است بلکه در روندی دیگر به منظور رفع تحریم‌های یک‌جانبه تحمیلی علیه ما و از طریق تبادل پیام‌های مکتوب با آمریکایی‌ها به‌واسطه نماینده اتحادیه اروپا ادامه دارد.

وزیر امور خارجه کشورمان افزود: هدف ما از این گفتگو‌ها دستیابی به یک توافق قوی و دائم است. ما از طرف آمریکایی خواستیم که واقع‌نگر باشد. رفع تحریم‌ها در تمامی حوزه‌ها و گرفتن ضمانت اقتصادی جزء مهم‌ترین نکاتی است که در دستور کار مذاکراتی ما قرار دارد.

امیرعبداللهیان ادامه داد: من فکر می‌کنم که طرف آمریکایی به خوبی خطوط قرمز ایران را درک کرده است. ما به گفتگو‌ها ادامه می‌دهیم. به محض رسیدن به نقطه توافق، نماینده ما در مذاکرات تغییرات نهایی را اعمال خواهد کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی