تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
تجاوز نظامی روسیه ادامه دارد

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد؛ پوتین به «پاپ» پاسخ نداد

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان می‌گوید درخواست کرده بود که در مسکو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیدار کند، اما پاسخی دریافت نکرده است. در خبری دیگر، زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شامگاه دوشنبه ضمن محکوم کردن حمله به بندر اودسا تاکید کرد که نیرو‌های روسیه یک خوابگاه را در این منطقه مورد هدف قرار داده‌اند که به کشته شدن یک نوجوان و زخمی شدن یک دختر ۱۷ ساله انجامیده است.

کد خبر: ۱۲۸۷۸۴
۱۲:۱۰ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد؛ پوتین به «پاپ» پاسخ نداد

دیدارنیوز: در میان حملات گسترده ارتش متجاوز روسیه به خاک اوکراین، پاپ فرانسیس خواستار دیدار با پوتین شده است.

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان می‌گوید درخواست کرده بود که در مسکو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیدار کند، اما پاسخی دریافت نکرده است.

پاپ تاکید کرده که قصد داشته در دیدار با رهبر روسیه از او بخواهد که جنگ در اوکراین را متوقف کند. او که این اظهارات را در گفتگو با روزنامه ایتالیایی کوریه دلا سرا به زبان می‌آورد بار دیگر از جهانیان خواست هرچه سریعتر به این جنگ پایان دهند.

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد؛ پوتین به «پاپ» پاسخ نداد

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد
بندر اودسا در جنوب غربی اوکراین بار دیگر هدف موشک‌های روسیه قرار گرفته است. ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شامگاه دوشنبه ضمن محکوم کردن این حمله تاکید کرد که نیرو‌های روسیه یک خوابگاه را در این منطقه مورد هدف قرار داده‌اند که به کشته شدن یک نوجوان و زخمی شدن یک دختر ۱۷ ساله انجامیده است.

زلنسکی در ادامه گفت: «آن کودکان در خوابگاه چگونه می‌توانستند روسیه را تهدید کنند؟ این روشی است که روسیه در جنگ در پیش گرفته است.»

اوکراینی‌ها نگرانند که اودسا یکی دیگر از اهداف تازه نیرو‌های روسیه باشد. این نگرانی به ویژه از آنجا قوت گرفته که یک ژنرال ارتش روسیه گفته است که حمله کرملین به روسیه با هدف ایجاد یک کریدور از روسیه به منطقه جداشده مولداوی ترانس نیستریا است که از اودسا می‌گذرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی