تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.
تجاوز نظامی روسیه ادامه دارد

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد؛ پوتین به «پاپ» پاسخ نداد

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان می‌گوید درخواست کرده بود که در مسکو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیدار کند، اما پاسخی دریافت نکرده است. در خبری دیگر، زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شامگاه دوشنبه ضمن محکوم کردن حمله به بندر اودسا تاکید کرد که نیرو‌های روسیه یک خوابگاه را در این منطقه مورد هدف قرار داده‌اند که به کشته شدن یک نوجوان و زخمی شدن یک دختر ۱۷ ساله انجامیده است.

کد خبر: ۱۲۸۷۸۴
۱۲:۱۰ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد؛ پوتین به «پاپ» پاسخ نداد

دیدارنیوز: در میان حملات گسترده ارتش متجاوز روسیه به خاک اوکراین، پاپ فرانسیس خواستار دیدار با پوتین شده است.

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان می‌گوید درخواست کرده بود که در مسکو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیدار کند، اما پاسخی دریافت نکرده است.

پاپ تاکید کرده که قصد داشته در دیدار با رهبر روسیه از او بخواهد که جنگ در اوکراین را متوقف کند. او که این اظهارات را در گفتگو با روزنامه ایتالیایی کوریه دلا سرا به زبان می‌آورد بار دیگر از جهانیان خواست هرچه سریعتر به این جنگ پایان دهند.

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد؛ پوتین به «پاپ» پاسخ نداد

زلنسکی حمله روسیه به اودسا را محکوم کرد
بندر اودسا در جنوب غربی اوکراین بار دیگر هدف موشک‌های روسیه قرار گرفته است. ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شامگاه دوشنبه ضمن محکوم کردن این حمله تاکید کرد که نیرو‌های روسیه یک خوابگاه را در این منطقه مورد هدف قرار داده‌اند که به کشته شدن یک نوجوان و زخمی شدن یک دختر ۱۷ ساله انجامیده است.

زلنسکی در ادامه گفت: «آن کودکان در خوابگاه چگونه می‌توانستند روسیه را تهدید کنند؟ این روشی است که روسیه در جنگ در پیش گرفته است.»

اوکراینی‌ها نگرانند که اودسا یکی دیگر از اهداف تازه نیرو‌های روسیه باشد. این نگرانی به ویژه از آنجا قوت گرفته که یک ژنرال ارتش روسیه گفته است که حمله کرملین به روسیه با هدف ایجاد یک کریدور از روسیه به منطقه جداشده مولداوی ترانس نیستریا است که از اودسا می‌گذرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی