تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

رحمانی: چرا تلاش‌های دولت تاثیری در زندگی مردم ندارد؟

فاطمه رحمانی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ما هم این دغدغه را داریم که چرا تلاش‌های دولت تاثیری در زندگی مردم ندارد، گفت: اقدامات باید توسط قوه مجریه به گونه‌ای باشد که کاهش دهنده آلام و گرفتاری‌های مردم در زمینه معیشت باشد.

کد خبر: ۱۲۸۷۷۱
۱۰:۲۹ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

رحمانی: چرا تلاش‌های دولت تاثیری در زندگی مردم ندارد؟

دیدارنیوز: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات قوه مجریه در خصوص مهار گرانی و تورم باید کاهش دهنده آلام و گرفتاری‌های مردم در زمینه معیشت آن‌ها باشد.

فاطمه رحمانی، در رابطه با راهکار‌های کنترل تورم در کشور بیان کرد: این دغدغه رهبری، نمایندگان، دولت و دغدغه عمومی است، اما اقدامات باید توسط قوه مجریه به گونه‌ای باشد که کاهش دهنده آلام و گرفتاری‌های مردم در زمینه معیشت باشد.

وی افزود: قطعا دستگاه‌های اجرایی با برنامه ریزی‌های بهتری که خواهند داشت می‌توانند در بهبود این وضعیت موثر باشند.

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس تصریح کرد: انتظار و توقع بجای مردم و نمایندگان از دولتمردان این است که نتیجه تلاش‌ها و اقداماتشان به گونه‌ای باشد که امیدی که در دل مردم ایجاد شده تقویت شود و هر روز شاهد گشایش و وسعت در زندگی مردم باشیم.

رحمانی در رابطه با اینکه چرا اقدام ملموسی در رابطه با کاهش تورم انجام نمی‌شود؟ اظهار کرد: ما هم همین توقع و سوال را داریم؛ گرچه که مشکلات عدیده‌ای به ارث رسیده و آواربرداری از آن زمان می‌برد، ولی در عین حال باید تلاش‌هایی که در این مدت سر کار آمدن توسط دولت انجام شده در زندگی مردم خود را نشان دهد.

نماینده مردم مشهد در پایان گفت: ما هم این دغدغه را داریم که چرا این تلاش‌ها تاثیری در زندگی مردم ندارد و پیگیر این موضوع هستیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی