تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
جنایت جنگی روس‌ها همچنان ادامه دارد

تجاوز نظامی روسیه؛ از ۳ هزار کشته تا آژیر حمله هوایی در اوکراین

دفتر حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید از زمان آغاز تهاجم روسیه در ۲۴ فوریه به اوکراین بیش از ۳ هزار نفر در این کشور کشته شده‌اند. در همین حال اعلام شد که در یک ساعت گذشته، آژیر‌های حمله هوایی در سراسر جنوب و شرق اوکراین فعال شده است. از جمله این مناطق می‌توان به کراماتورسک و مناطق دونتسک، زاپوریژژیا و پولتاوا اشاره کرد.

کد خبر: ۱۲۸۷۷۰
۱۰:۱۹ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ از ۳ هزار کشته تا آژیر حمله هوایی در اوکراین

دیدارنیوز: حملات روسیه به اوکراین همچنان ادامه دارد و با وجود درخواست‌های بین‌المللی برای توقف جنگ، همچنان نیرو‌های روسی به تجاوز خود در نقاط مختلفی از اوکراین ادامه می‌دهند.

کی‌یف خواستار افزایش حمایت‌های نظامی و سیاسی کشور‌های جهان در مقابل تجاوز نظامی روسیه شده و در مقابل مسکو مدعی است قصد ندارد نظام سیاسی در اوکراین را تغییر دهد و تنها به دنبال تامین امنیت شهروندان شرق اوکراین است.

آژیر‌های حمله هوایی در جنوب و شرق اوکراین فعال شد
در یک ساعت گذشته، آژیر‌های حمله هوایی در سراسر جنوب و شرق اوکراین فعال شده است. از جمله این مناطق می‌توان به کراماتورسک و مناطق دونتسک، زاپوریژژیا و پولتاوا اشاره کرد.

گزارش‌های تایید نشده‌ای هم در شبکه‌های اجتماعی از انفجار در منطقه میکولایف منتشر شده، اما هنوز به صورت رسمی این اخبار تایید نشده است.

سازمان ملل: بیش از ۳ هزار نفر در اوکراین کشته شده‌اند
دفتر حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید از زمان آغاز تهاجم روسیه در ۲۴ فوریه به اوکراین بیش از ۳ هزار نفر در این کشور کشته شده‌اند.

این نهاد بین‌المللی با اشاره به اینکه تعداد دقیق ثبت شده ۳۱۵۳ نفر است می‌گوید که این آمار نسبت به روز جمعه ۲۵۴ نفر افزایش یافته است. با این حال این دفتر اعلام کرده که به دلیل مشکلات دسترسی احتمالا تعداد واقعی کشته‌شدگان این جنگ بسیار بالاتر باشد.

در بخش دیگری از گزارش دفتر حقوق بشر سازمان ملل همچنین آمده است که اکثر قربانیان با استفاده از سلاح‌های انفجاری گسترده همچون حملات موشکی و هوایی نیرو‌های روسیه جان خود را از دست داده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی