تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.
برای تقدیر از حمایت‌ها

زلنسکی نشان دولتی مخصوص زنان را به پلوسی اهدا کرد

دفتر «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین اعلام کرده که وی به «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نشان پرنسس «اولگا» را اعطا کرد. پلوسی در دیداری اعلام نشده، امروز یکشنبه در کی‌یف پایتخت اوکراین با زلنسکی دیدار کرد.

کد خبر: ۱۲۸۶۳۲
۱۴:۳۱ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

زلنسکی نشان دولتی اوکراین را به پلوسی اهدا کرد

دیدارنیوز: دفتر رئیس جمهور اوکراین در بیانیه‌ای اعلام کرد که «ولودیمیر زلنسکی» برای قدردانی از اقدامات «نانسی پلوسی» در حمایت از اوکراین، نشان دولتی مخصوص زنان در این کشور را به وی اهدا کرده است.

به نقل از ریانووستی، دفتر «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین اعلام کرده که وی به «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نشان پرنسس «اولگا» را اعطا کرد.

همانطور که در وب سایت این دفتر آمده است، این نشان به پلوسی «به دلیل مشارکت شخصی قابل توجه در تقویت همکاری بین دولتی اوکراین و آمریکا، حمایت از اوکراین دارای حاکمیت، مستقل و دموکراتیک» اعطا شد.

نشان پرنسس اولگا یک جایزه دولتی اوکراین است که به زنان برای دستاورد‌های چشمگیر در فعالیت‌های علمی، دولتی، صنعتی وآموزشی اعطا می‌شود.

پلوسی در دیداری اعلام نشده، امروز یکشنبه در کی یف پایتخت اوکراین با زلنسکی دیدار کرد.

دفتر پلوسی روز یکشنبه در بیانیه‌ای این سفر را تأیید کرد و گفت که رئیس مجلس نمایندگان در رأس یک هیئت رسمی از کنگره به اوکراین سفر کرده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی