تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

آئین تجلیل از کارگران نمونه برق اهواز بمناسبت روز جهانی کار و کارگربرگزار شد

مدیرعامل برق اهوازگفت: کارگران عامل رشد، سازندگی و پیشرفت هستند و با توجه به گستردگی استفاده از برق در زندگی، کارگران فعال دراین صنعت چرخانندگان آسایش حیات و زندگی می‌باشند.

کد خبر: ۱۲۸۵۶۹
۰۹:۵۹ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

مدیرعامل این شرکت در مراسم روزجهانی کار و کارگر و صنعت برق که در امور نگهداری و تعمیرات شبکه برق فشار متوسط غرب اهواز برگزار شد گفت: کارگران عامل رشد و سازندگی و پیشرفت جوامع هستند و با توجه به گستردگی استفاده از برق در زندگی، کارگران فعال دراین صنعت چرخانندگان آسایش حیات و زندگی می‌باشند.

عبدالحمیدعباس شیاری با تبریک روز جهانی کارگر و صنعت برق گفت:کارگر به قشر خاصی از مردم اتلاق نمی‌شود بلکه هرکسی که در مقابل رنج و زحمت و کار شرافتمندانه امرار معاش می‌کند کارگر است با این تعریف همه ما کارگرهستیم و برای پیشرفت و ترقی ایران اسلامی در هر بخشی که هستیم باید در کنار هم تلاش کنیم.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق اهواز به عنوان یک شرکت خدماتی با لایه‌های مختلف اجتماع ارتباط دارد و بدلیل فراگیر بودن نیاز به برق در همه بخش‌های زندگی خصوصا در این منطقه خاص آب و هوائی باجمعیت زیاد و صنایع بزرگ که برق حکم اکسیژن را دارد، تلاش و مجاهدت یکایک شما عزیزان عامل تامین برق کیفی و پایدار و در نهایت رضایتمندی شهروندان اهوازی است.

مدیرعامل برق اهوازخاطرنشان کرد: تقدیر ازکارگران و تلاشگران صنعت برق محدود به یک روز خاص نیست بلکه تمام روز‌های سال روز کارگر است، زیرا خدمات ارائه شده در مجموعه ما محدود به روز و ساعت خاصی نیست و در تمام طول شبانه روز و در کل سال ادامه داردو بنده همواره سپاسگزار همکارانم هستم که برای رفاه وآسایش مردم و کمک به تامین برق حهت صنایع و صاحبان کسب و کار و سایر بخش‌های جامعه تلاش می‌کنند.

شیاری با اشاره به ضرورت توجه به عبور موفق از پیک تابستان تصریح کرد: تغییرات اقلیمی و عدم آورد مناسب ذخیره آبی نیروگاه‌های برقابی، باعث عدم توازن در تولید و مصرف برق شده و با افزایش گرما طی ماه‌های آتی تابستان سختی را پیش رو خواهیم داشت که عبور موفق از آن و تامین رفاه حال شهروندان نیازمند همفکری و همدلی همه عزیزان مجموعه برق اهواز و برقراری ارتباط سازنده و اطلاع رسانی مناسب به شهروندان دارد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از تعدادی از کارگران نمونه برق اهواز تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی