تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

ضرورت توانمندسازی مهارتی مددجویان کمیته امداد برای اشتغال آفرینی

بمنظور گسترش تعاملات و آموزش‌ها برای محرومین و مددجویان، نشستی بین مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای خوزستان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برگزار گردید.

کد خبر: ۱۲۸۵۶۱
۰۹:۳۹ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای خوزستان گفت: همواره بر ضرورت آموزش و توانمندسازی مهارتی افراد تحت پوشش کمیته امدادامام تأکید می شود.

جلیل بیت مشعلی می گوید: فنی وحرفه‌ای و کمیته امداد تنها با کار‌های جهادی می‌توانند از طریق مهارت آموزی وراه اندازی کسب وکار معیشت گروه هدف را تامین کنند.

به گفته او اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان در راستای اجرای تفاهمنامه کشوری آمادگی خود را برای اجرای دوره‌های سفارش محور اعلام می‌نماید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بسیار مفید و اثربخش در امر اشتغال است.

جمال شیبه می گوید: مجموعه فنی وحرفه‌ای همیشه در کنار کمیته امدادبوده و با نگاه جهادی این تعامل فی مابین بیشتراز گذشته خواهدبود.

به گفته او کمیته امداد بدنبال ایجاد مشاغل نو متناسب با تکنولوژی روزبرای جوانان تحت پوشش برای ایجاد اشتغال پایداراست و ضرورت دارد صنایع در قالب مسئولیت اجتماعی همانند فنی وحرفه‌ای در کنار کمیته امداد امام باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی