تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

تردد بیش از ۲۲ میلیون خودرو در جاده‌های خوزستان در فروردین ۱۴۰۱

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: فروردین امسال با توجه به سفر‌های نوروزی ۲۲ میلیون و ۸۴ هزار و ۷۳ خودرو در جاده‌های خوزستان تردد کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

کد خبر: ۱۲۸۵۵۴
۰۹:۱۵ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
دیدار نیوز: محمدطلا شجاعی  گفت: سهم تردد خودرو‌های سنگین از این تعداد سه میلیون و ۱۷۹ هزار و ۷۴۴ خودرو است که نسبت به مدت مشابه ۱۹ درصد افزایش داشته است. رشد ۵۰ درصدی تردد خودرو در جاده‌های خوزستان

به گفته او، بیشترین تردد خودرو‌ها در مسیر رفت و برگشت جاده اهواز - شوش، ماهشهر - بندر امام خمینی (ره)، ورودی شرق اهواز و سه راهی آغاجاری - بهبهان بود.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان می‌گوید: بیشترین گزارش تخلف سرعت غیرمجاز در این مدت، در جاده‌های شوش - الوان، ماهشهر - بندر امام خمینی (ره) و کمربندی شرق به غرب اهواز ثبت شد.

این مقام مسئول گفت: بیشترین گزارش تخلف فاصله غیرمجاز نیز در جاده‌های شوش - اهواز، شوش - الوان و ورودی شرق اهواز به ثبت رسید.

خوزستان دارای ۱۸ هزار و ۵۵۸ کیلومتر راه است که ۱۲ هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی