تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تردد بیش از ۲۲ میلیون خودرو در جاده‌های خوزستان در فروردین ۱۴۰۱

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: فروردین امسال با توجه به سفر‌های نوروزی ۲۲ میلیون و ۸۴ هزار و ۷۳ خودرو در جاده‌های خوزستان تردد کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

کد خبر: ۱۲۸۵۵۴
۰۹:۱۵ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
دیدار نیوز: محمدطلا شجاعی  گفت: سهم تردد خودرو‌های سنگین از این تعداد سه میلیون و ۱۷۹ هزار و ۷۴۴ خودرو است که نسبت به مدت مشابه ۱۹ درصد افزایش داشته است. رشد ۵۰ درصدی تردد خودرو در جاده‌های خوزستان

به گفته او، بیشترین تردد خودرو‌ها در مسیر رفت و برگشت جاده اهواز - شوش، ماهشهر - بندر امام خمینی (ره)، ورودی شرق اهواز و سه راهی آغاجاری - بهبهان بود.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان می‌گوید: بیشترین گزارش تخلف سرعت غیرمجاز در این مدت، در جاده‌های شوش - الوان، ماهشهر - بندر امام خمینی (ره) و کمربندی شرق به غرب اهواز ثبت شد.

این مقام مسئول گفت: بیشترین گزارش تخلف فاصله غیرمجاز نیز در جاده‌های شوش - اهواز، شوش - الوان و ورودی شرق اهواز به ثبت رسید.

خوزستان دارای ۱۸ هزار و ۵۵۸ کیلومتر راه است که ۱۲ هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی