تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

دز چهارم واکسن کرونا برای عموم تزریق نمی‌شود

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه هنوز پاندمی کرونا به اندمی تبدیل نشده است، گفت: دز چهارم کرونا برای افراد خاص و گروه سنی بالای ۸۰ سال که دارای شرایط خاص و بیماری زمینه‌ای هستند، تزریق می‌شود.

کد خبر: ۱۲۸۵۰۳
۱۳:۳۵ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

دز چهارم واکسن کرونا برای عموم تزریق نمی‌شود

دیدارنیوز ـ علی احمدی با اشاره به اینکه تزریق دز چهارم واکسن کرونا به‌صورت عمومی انجام نمی‌شود، اظهار کرد: دز چهارم کرونا برای افراد خاص و گروه سنی بالای ۸۰ سال که دارای شرایط خاص و بیماری زمینه‌ای هستند، تزریق می‌شود.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه هنوز پاندمی کرونا به اندمی تبدیل نشده است، عنوان کرد: زمانی می‌توان گفت در حالت اندمی قرار داریم که میزان ابتلایان به هفته اول زمان شروع کرونا در استان برگردد و همچنین چهار هفته از این وضعیت بگذرد، طبق پیش‌بینی‌ها تا نزدیک شدن به اندمی زمان نیاز است.

وی با تاکید بر اینکه افراد در فضای بسته هم‌چنان باید از ماسک استفاده کنند، خاطرنشان کرد: در فضای باز اگر افراد دارای علائم بیماری وجود نداشته باشند، افراد می‌توانند از ماسک استفاده نکنند، اما این مسئله نباید موجب عادی‌انگاری شود.

احمدی یادآور شد: روند ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در چهارمحال و بختیاری کاهشی است، در هفته گذشته هیچ مورد فوتی کرونایی در استان ثبت نشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی