تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

سرنوشت فوتبال ایران در دستان یک زندانی!

سرنوشت فوتبال ایران به فردی گره خورده که این روز‌ها در بازداشتگاه است! شهره موسوی که به دلیل فعالیت در پروژه کلاهبرداری رمزارز «کینگ‌مانی» بازداشت شده، یکی از دو راه‌حل موجود برای رسمیت‌بخشیدن به هیئت‌رئیسه فدراسیون است. شایعه شده که اعضا از مسئولان قضایی خواسته‌اند شهره موسوی تحت‌الحفظ به جلسه هیئت‌رئیسه بیاید تا این جلسه رسمیت پیدا کند.

کد خبر: ۱۲۸۴۹۳
۱۲:۵۵ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

شایعه عجیب درباره عضو زندانی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

دیدارنیوز: رخ‌دادن عجایب در فوتبال ایران، امری غافلگیرکننده نیست و به نظر می‌رسد اگر روزی چنین نباشد، باید تعجب کرد!

روزنامه شرق نوشت: فوتبال ایران در شرایطی که باید چندماه دیگر راهی جام جهانی قطر شود و با تیم‌های قدرتمندی مانند انگلیس و آمریکا مسابقه دهد، در وضعیت غریبی گیر افتاده است؛ فدراسیون رئیس ندارد و با سرپرست موقت اداره می‌شود. نایب‌رئیس اول و دوم این فدراسیون به دلیل حضور غیرقانونی (با توجه به سپری‌شدن زمان زیادی از پست سرپرستی‌شان) از کار کنار گذاشته شده‌اند و نایب‌رئیس سوم هم که فعلا این روز‌ها در بازداشتگاه به سر می‌برد. این‌طور شده که در حساس‌ترین روز‌های مراحل آماده‌سازی تیم ملی برای جام جهانی، فعلا کاری از دست فدراسیون برنمی‌آید و مجمع قرار است همه‌کاره شود!

سرنوشت فوتبال ایران به فردی گره خورده که این روز‌ها در بازداشتگاه است! شهره موسوی که به دلیل فعالیت در پروژه کلاهبرداری رمزارز «کینگ‌مانی» بازداشت شده، یکی از دو راه‌حل موجود برای رسمیت‌بخشیدن به هیئت‌رئیسه فدراسیون است.

شایعه شده که اعضا از مسئولان قضایی خواسته‌اند شهره موسوی تحت‌الحفظ به جلسه هیئت‌رئیسه بیاید تا این جلسه رسمیت پیدا کند و بعد از جلسه شهره موسوی دوباره به بازداشتگاه منتقل شود؛ موضوعی که مشخصا با مخالفت مسئولان امر روبه‌رو شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی