تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

امیرعبداللهیان: نوجوانان امید آینده کشورند

حسین امیر عبداللهیان، وزیرخارجه کشورمان روز گذشته در جریان شرکت در راهپیمایی روز قدس با تعدادی از جوانان و نوجوانان شرکت کننده در این راهپیمایی صحبت و گفتگو کرد. او گفت: «این نوجوانان سرمایه‌ای بزرگ و امید آینده کشورند.»

کد خبر: ۱۲۸۴۵۴
۱۰:۳۴ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

امیرعبداللهیان: نوجوانان امید آینده کشورند

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به حضور نوجوانان در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز گذشته در تهران و انتشار عکسی از این حضور نوشت: این نوجوانان سرمایه‌ای بزرگ و امید آینده کشورند.

حسین امیر عبداللهیان روز گذشته در جریان شرکت در راهپیمایی روز قدس در نماز جمعه تهران در یکی از خیابان‌های منتهی به دانشگاه تهران شرکت کرد و در جریان این حضور با تعدادی از جوانان و نوجوانان شرکت کننده در این راهپیمایی صحبت و گفتگو کرد.

امیر عبداللهیان شب گذشته با انتشار عکسی از حضور نوجوانان در این راهپیمایی در صفحه توییتر خود نوشت: «این نوجوانان سرمایه‌ای بزرگ و امید آینده کشورند.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی