تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

روسیه اقدام انگلیس را تلافی کرد؛ ۲۸۷ نماینده مجلس عوام تحریم شدند

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد در واکنش به تصمیم دولت بریتانیا در ۱۱ مارس مبنی بر گنجاندن ۳۸۶ قانونگذار دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه در فهرست تحریم‌ها، بر اساس رفتار متقابل، ۲۸۷ نماینده مجلس عوام انگلیس را تحریم کرده است.

کد خبر: ۱۲۸۳۴۹
۱۵:۳۷ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

روسیه اقدام انگلیس را تلافی کرد؛ ۲۸۷ نماینده مجلس عوام تحریم شدند

دیدارنیوز: روسیه ۲۸۷ نماینده مجلس عوام انگلیس را به فهرست تحریم‌های خود افزود.

به نقل از اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که روسیه ۲۸۷ نماینده مجلس عوام بریتانیا را به فهرست تحریم‌ها اضافه کرده است.

در بیانیه این وزارتخانه آمده است: در واکنش به تصمیم دولت بریتانیا در ۱۱ مارس مبنی بر گنجاندن ۳۸۶ قانونگذار دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه در فهرست تحریم‌ها، بر اساس رفتار متقابل، وزارت خارجه محدودیت‌های شخصی اعمال می‌کند.

در ادامه این بیانیه آمده است که در مورد ۲۸۷ نماینده مجلس عوام پارلمان بریتانیا تحریم‌هایی اعمال می‌شود، افراد تحریم شده اجازه ورود به روسیه را ندارند، زیرا آن‌ها در اعمال تحریم‌های ضد روسیه توسط بریتانیا مشارکت فعال داشتند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی