تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

نخستین نسخه بتا اندروید ۱۳ قابل دسترس شد

گوگل به وعده خود برای عرضه نخستین نسخه بتای اندروید ۱۳ در آوریل عمل کرد و این نرم افزار را برای گوشی‌های پیکسل منتشر کرد.

کد خبر: ۱۲۸۳۲۰
۱۳:۴۱ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

نخستین نسخه بتا اندروید ۱۳ قابل دسترس شد

دیدارنیوز ـ این شرکت نسخه بتای ۱ اندروید ۱۳ را برای مدل‌های پیکسل ۴ تا پیکسل ۶ و ۶ پرو را منتشر کرد. این نسخه آزمایشی شامل سه قابلیت جدید است که دو قابلیت برای طراحان است، اما کنترل‌های مجوز دقیق‌تر برای فایل‌های رسانه‌ای اشتراک گذاری شده وجود دارد.

نسخه بتای ۱ شامل تمامی ارتقا‌ها از Developer Preview ۲ اندروید ۱۳ خواهد بود از جمله این الزام که اپلیکیشن‌ها باید برای ارسال نوتیفیکیشن اجازه بگیرند. همچنین در این نسخه، یک فوتو پیکر جدید، Bluetooth LE Audio و پشتیبانی برای ابزار‌های MIDI ۲.۰ به جای USB مشاهده خواهید کرد.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، هر کسی می‌تواند این نسخه آزمایشی را نصب کند، اما مانند انتشار‌های قبلی، شاید نخواهید چنین نسخه‌ای را در گوشی اصلی که دارید، امتحان کنید. اگرچه نسخه‌های بتا عموما قابل اطمینان هستند، اما گوگل انتظار ندارد تا ژوئن روی ثبات پلتفرم تمرکز کند و نسخه نهایی اندروید ۱۳ تا پس از ژوییه منتشر نخواهد شد. این برای طراحانی که می‌خواهند برنامه‌هایشان را تا زمان قابل دسترس شدن این سیستم عامل برای عموم مردم آماده کنند، اهمیت دارد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: علم و فناوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی