تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

ساخت و بهره‌برداری سازه‌های ساحلی و دریایی خوزستان

۱۹ فقره مجوز سازه ساحلی و دریایی در سواحل خوزستان در سال ۱۴۰۰ برابر با الزامات و مقررات ملی و بین المللی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی صادر شد.

کد خبر: ۱۲۸۳۰۸
۱۱:۴۴ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با هدف اعمال حاکمیت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بر همه فعالیت‌ها در سواحل و به منظور ساماندهی سواحل استان و عمل به مسئولیت اجتماعی برای پایداری و گسترش فرصت‌های اشتغال ۱۹ فقره مجوز ساخت و بهره‌برداری از سازه‌های ساحلی و دریایی صادر شد.

عادل دریس می‌گوید: از این تعداد، ۱۵ فقره در محدوده نظارتی بندر امام خمینی و ۴ فقره در محدوده نظارتی بنادر خرمشهر و آبادان پس از تأیید کارگروه بازرسی و نظارت بر سواحل استان از سوی سازمان بنادر و دریانوردی صادر شده است.

به گفته او بر اساس بند ۲۲ ماده ۳ آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی، این سازمان موظف است از ساخت و ساز و یا بهره‌برداری از تأسیسات و تجهیزات فاقد مجوز از این سازمان، از طریق مراجع ذی‌صلاح قانونی جلوگیری کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی