تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

پرداخت تمامی مطالبات پرسنلی تیم سلامت خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز از پرداخت تمامی مطالبات پرسنلی تیم سلامت خوزستان خبر داد.

کد خبر: ۱۲۸۲۹۷
۱۰:۴۶ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار نیوز: سیدمحمد علوی گفت: یکی از دغدغه‌های همیشگی و معضلات معاونت بهداشت در سال‌های اخیر، پرداخت مطالبات پرسنلی تیم‌های سلامت بیمه روستایی است که با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت رییس محترم دانشگاه و معاونت محترم توسعه دانشگاه در اقدامی بی سابقه ۴ ماه کارانه ۸۰ درصد و سه ماه کارانه فصلی تیم‌های سلامت پرداخت شد.

رئیس مرکز بهداشت خوزستان می‌گوید: در راستای تخصیص اعتبارات بیمه روستایی و کارانه تیم سلامت روستایی پس از برگزاری جلسات مالی با دستور و صدور مجوز توسط معاونت محترم توسعه، تخصیص اعتبار برای پرداخت کارانه‌های تیم سلامت بیمه روستایی و کارانه‌های فصلی صادر و تمامی مطالبات پرسنلی تیم سلامت تا پایان ۱۴۰۰ پرداخت شد.

به گفته علوی خبر ویژه برای شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستانها، صدور تخصیص‌ها برای پرداخت‌های اعتبارات غیر پرسنلی مراکز بیمه روستایی شامل پاراکلینیک، داروخانه‌های خصوصی، خرید دارو، خودرو و سایر مطالبات تا پایان هفته جاری و مهیا شدن فرصت برای پرداخت‌های غیر پرسنلی از ابتدای هفته آینده به شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها خواهد بود.

این مقام مسئول گفت: خبر خوب دیگر پرداخت کارانه سه ماهه آخر سال ۱۴۰۰ به پرسنل تیم‌های تحول شهری در هفته پیش رو میباشد که با این پرداخت بدهی‌های پرسنلی برنامه تحول شهری نیز تسویه حساب می‌گردد.

مطالبات غیر پرسنلی سال ۱۴۰۰ این برنامه نیز در زمینه‌های پاراکلینیک، خودرو، ابنیه‌های استیجاری تسویه حساب گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی