تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

موافقت سوئد و فنلاند برای ارائه درخواست عضویت در ناتو

رسانه‌های کشور‌های شمال اروپا گزارش دادند که سوئد و فنلاند موافقت کردند تا اواسط ماه مه همزمان درخواست‌های عضویت خود را به ائتلاف ناتو ارائه کنند.

کد خبر: ۱۲۸۲۳۳
۱۳:۵۹ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

موافقت سوئد و فنلاند برای ارائه درخواست عضویت در ناتو

دیدارنیوز: سوئد و فنلاند موافقت کردند تا اواسط ماه مه همزمان درخواست‌های عضویت خود را به ائتلاف ناتو ارائه کنند.

به نقل از گاردین، رسانه‌های کشور‌های شمال اروپا گزارش دادند که سوئد و فنلاند موافقت کردند تا اواسط ماه مه همزمان درخواست‌های عضویت خود را به ائتلاف ناتو ارائه کنند.

یک روزنامه فنلاندی گزارش داد که استکهلم اعلام کرده که این دو کشور تمایل خود را برای پیوستن به ناتو به طور همزمان و در یک روز ابراز کرده‌اند و هلسینکی نیز با این تصمیم موافق است.

یک روزنامه سوئدی نیز به نقل از منابع دولتی این خبر را تایید کرد. این در حالی است که روسیه بار‌ها نسبت به این اقدام به سوئد و فنلاند هشدار داده است.

کرملین پیشتر اعلام کرد که چنانچه این دو کشور تصمیم به پیوستن به ناتو بگیرند، روسیه مجبور می‌شود با تقویت تدابیر دفاعی‌اش در حوزه بالتیک تعادل نظامی را مجددا احیا کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی