تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

سواستفاده «ترامپ» از جنگ اوکراین؛ در آمریکا انتخابات سالم برگزار شود!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که در انتخابات سال ۲۰۲۰ مغلوب جو بایدن شده بود، خواستار برگزاری انتخابات سالم و بدون تقلب در آمریکا، به خاطر جنگ در اوکراین و کشته شدگان آن شد.

کد خبر: ۱۲۸۲۱۹
۱۲:۴۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

سواستفاده «ترامپ» از جنگ اوکراین؛ در آمریکا انتخابات سالم برگزار شود!

دیدارنیوز: دونالد ترامپ به خاطر کشته شدگان جنگ اوکراین، خواستار برگزاری یک انتخابات سالم در آمریکا شد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا خواستار برگزاری انتخابات سالم و بدون تقلب در این کشور، به خاطر جنگ در اوکراین و کشته شدگان آن شد.

ترامپ در جریان مصاحبه با تلویزیون بریتانیا که در نشریه اینسایدر منتشر شده اظهار کرد در انتخابات سال ۲۰۲۰ تقلب گسترده‌ای صورت گرفت، اما این بار بیایید به حرمت کشته شدگان جنگ در اوکراین، انتخابات سالم برگزار کنیم.

وی افزود: تمام کسانی که در این جنگ کشته می‌شوند به خاطر یک انتخاب نادرست است. اگر انتخابات ما سالم و درست بود، حالا می‌دیدید که کسی کشته نمی‌شد.

ترامپ با تاکید بر اینکه این جنگ، جنگی احمقانه و وحشتناک است، تصریح کرد تعداد افرادی که کشته می‌شوند، بیشتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. بسیار خجالت آور است که مردم اوکراین کشته می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد در زمان ریاست جمهوری او، به پوتین هشدار داده بود که در صورت حمله به اوکراین با پاسخ محکم آمریکا مواجه می‌شود.

ترامپ در پاسخ به سوالی درباره اینکه اگر رئیس جمهور آمریکا بود، با موضوع جنگ اوکراین چه می‌کرد، با تاکید گفت: آمریکا سلاح‌های بهتری نسبت به روسیه دارد. ما در این زمینه بهتر و قوی‌تر عمل می‌کردیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی