تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

شهردار اهواز: افتتاح پروژه ها بهانه ای برای ارتباط مستقیم و تعامل با شهروندان است

کد خبر: ۱۲۸۱۴۳
۲۰:۲۱ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

شهردار اهواز: افتتاح پروژه ها بهانه ای برای ارتباط مستقیم و تعامل با شهروندان است

 دیدارنیوز | امینی شهردار اهواز در جمع مدیران شهری عنوان کرد: ما در شهر اهواز هفت ورودی داریم و به دنبال زیباسازی و نوسازی آنها هستیم و پروژه های بسیار دیگری نیز در دست اقدام داریم.

وی افزود: مناطق چندگانه اهواز باید در هر هفته یک پروژه شاخص برای افتتاح داشته باشند.  ما باید تلاش کنیم تا نگاه مردم به مجموعه شهرداری اهواز مثبت باشد.

شهردار اهواز  علت برگزاری افتتاحیه پروژه ها در شهر اهواز را در ابتدا ارتباط مستقیم با مردم و سپس ایجاد فضای گفتگو بین مجموعه شهرداری و شهروندان دانست و ادامه داد: شهرداری اهواز به دنبال این است تا کلیه پروژه های برزمین مانده در این شهر را به سرانجام برساند. ما باید به هر بهانه ای که شده به مناطق محروم برویم و از نظرات مردم الگو بگیریم.

امینی گفت: افتتاح پروژه های مختلف باعث می شود تا حس رقابت در بین شهرداران مناطق چندگانه ایجاد شود و به صورت کلی همه این موارد باعث می شود تا کم کم قطار توسعه شهر اهواز به حرکت در بیاید.

وی گفت: مشاهده حضوری مشکلات مردم باعث می شود تا با اولویت بندی مناسب به دنبال پیگیری پروژه های کوچک و بزرگ باشیم.

شهردار اهواز تصریح کرد: یکی از دلایلی که ما در مجموعه شهرداری برای برخی پروژه ها مراسم افتتاحیه برگزار می کنیم، این است که جوی از امید در بین شهر و شهروندان ایجاد کنیم تا آنها بدانند این مجموعه در حال فعالیت است.

وی در پایان اظهار کرد: مجموعه شهرداری اهواز به دنبال افتتاح پروژه های بزرگ است اما برای عمران شهر باید از زیرساخت ها شروع کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی