تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

ادعای وزیر کشور بحرین: تهدید اول، دوم و سوم ما ناشی از ایران است

شیخ رشید بن عبدالله آل خلیفه، وزیر کشور بحرین در جلسه‌ای با روسای تجاری و رسانه‌ای جامعه اوانجلیست‌ها، با طرح ادعاهای عجیب و تکراری گفت: تهدید اول، دوم و سوم ما ناشی از ایران است.

کد خبر: ۱۲۸۱۱۱
۱۴:۱۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

ادعای وزیر کشور بحرین: تهدید اول، دوم و سوم ما ناشی از ایران است

دیدارنیوز: وزیر کشور بحرین در جلسه‌ای با روسای حوزه تجارت و رسانه جامعه "اوانجلیست‌های" که حامی صهیونیسم هستند، ادعا‌هایی را درباره نقش ایران در منطقه مطرح کرد.

به نقل از روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست، شیخ رشید بن عبدالله آل خلیفه، وزیر کشور بحرین در جلسه‌ای با روسای تجاری و رسانه‌ای جامعه اوانجلیست‌ها گفت: تهدید اول، دوم و سوم ما ناشی از ایران است.

او مدعی شد کشورش در معرض تهدیدات چندگانه‌ای از سوی ایران قرار دارد.

آل خلیفه در گفت‌وگویی ۹۰ دقیقه‌ای با این هیات از اوانجلیست‌ها گفت: ما که کشور کوچکی هستیم، مجبور بودیم عمق امنیتی خودمان را ایجاد کنیم. استراتژی ما مبتنی بر لایه‌های امنیتی است. این یعنی ما به متحدانمان مانند آمریکا متکی هستیم و حالا توافق ابراهیم (عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی) یک لایه دیگر برای تعمیق این امنیت است.

وزیر کشور بحرین که مواضعی هم‌سو با رژیم صهیونیستی در قبال توافق هسته‌ای ایران و نقش ایران در منطقه دارد، درباره انجام شدن یک توافق در نتیجه مذاکرات وین در راستای احیای توافق هسته‌ای گفت، تعجب نخواهد کرد اگر در صورت انجام شدن یا نشدن توافق، آن‌ها [ایران]فعال‌تر شوند، نه تنها اینجا [بحرین]، بلکه در عراق، سوریه و یمن.

او مدعی شد تلاش ایران بر این است که ماهیت "صلح‌آمیز، شکوفا و متحد حکومت و جامعه بحرین" از هم فرو بپاشد.

آل خلیفه در این راستا بر ادعاهایش افزود: ما شاهد این بوده‌ایم جوانان را جذب می‌کنند، آموزش می‌دهند و آن‌ها را می‌فرستند [همین‌جا].

با توجه به تنوع اقلیت‌های مذهبی و قومی در بحرین، او همچنین مدعی شد که ایران در بهار عربی ۲۰۱۱ از این موضوع بهره جست و تلاش کرد جمعیت شیعه بحرین را تحریک کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی