تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

اجرای طرح کنترل و بازدید از واحد‌های صنفی در خوزستان

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از اجرای طرح کنترل و بازدید از واحد‌های صنفی توسط ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی در این استان خبر داد.

کد خبر: ۱۲۸۰۶۳
۱۰:۳۸ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار نیوز: سرهنگ حجت اله سفید پوست گفت: در اجرای مصوبات ستاد کرونای استان مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحد‌های صنفی در سطح استان خوزستان ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان به همراه عوامل بهداشت، طرح کنترل و بازدید از واحد‌های صنفی به مدت یک هفته به مرحله اجرا در آمد.

به گفته او ماموران پلیس تعداد یک هزار و ۱۰۷ واحد صنفی به صورت محسوس ونامحسوس بازدید و سرکشی به عمل آمد و در همین راستا برای تعداد ۶۹۴ واحد تذکر، ۱۱۱ فقره اخطار، از متصدیان ۱۰۳ واحد صنفی تعهد کتبی اخذ و تعداد ۴۲ واحد صنفی برابر ضوابط و مقرارات مهر وموم شدند.

سرهنگ سفید پوست می‌گوید: کماکان رصد، پایش و نظارت‌های محسوس و نامحسوس بر صنوف و اماکن عمومی با جدیت وبه صورت ویژه در دستور کار بوده وبا واحد‌های متخلف برابر جاری برخورد قانونی خواهد شد.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: اقدامات مجموعه انتظامی همواره برای برقراری امنیت مطلوب در جامعه است.

از مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی