تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

آشوب جوی در خوزستان/ تشکیل کارگروه اضطرار مقابله با آلودگی هوا

دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان با بیان اینکه شرایط گرد و غباری امروز غیرقابل پیش‌بینی بوده است، گفت: هنوز تصمیمی برای تعطیلی اتخاذ نشده، اما در حال بررسی هستیم.

کد خبر: ۱۲۸۰۵۸
۱۰:۰۲ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

محمدجواد اشرفی، با اشاره به وضعیت وقوع گرد و غبار در خوزستان در صبح امروز (۵ اردیبهشت‌ماه) اظهار کرد: این وضعیت در پی آشوب جوی […]دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان با بیان اینکه شرایط گرد و غباری امروز غیرقابل پیش‌بینی بوده است، گفت: هنوز تصمیمی برای تعطیلی اتخاذ نشده، اما در حال بررسی هستیم.

محمدجواد اشرفی، با اشاره به وضعیت وقوع گرد و غبار در خوزستان در صبح امروز (۵ اردیبهشت‌ماه) اظهار کرد: این وضعیت در پی آشوب جوی که غیرقابل پیش‌بینی بوده ایجاد شده است؛ روز گذشته در آبادان و خرمشهر نیز این شرایط ایجاد و شاهد کاهش دید افقی بودیم، اما سریعا این وضعیت رفع شد.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح شرایط اهواز خوب بود، اما به صورت ناگهانی وضعیت تغییر کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: با توجه به جریانات همرفتی در کشور عراق در دو سه روز آینده احتمال چنین شرایطی که قابل پیش‌بینی نیستند، وجود دارد.

اشرفی با بیان اینکه کارگروه اضطرار مقابله با آلودگی هوا در حال برگزاری است‏، گفت: هنوز تصمیمی برای تعطیلی اتخاذ نشده، اما در حال بررسی هستیم و در صورت تعطیلی سریعا موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی