تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.
پیش بینی که درست از آب درآمد

عبداللهی:حذف رضایی و مرتضوی توسط مخبر را در شهریور ۱۴۰۰ پیش‌بینی کرده بودم

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به حذف محسن رضایی و صولت مرتضوی از کمیسیون اقتصادی دولت توسط محمد مخبر دزفولی در توییتی نوشت: حذف محسن رضایی و صولت مرتضوی توسط محمد مخبر ریشه در رقابت بختیاری-دزفولی دارد و سال گذشته در یادداشتی این روز را پیش بینی کرده بودم.

کد خبر: ۱۲۸۰۲۶
۱۶:۴۵ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

عبداللهی: حذف محسن رضایی و صولت مرتضی توسط مخبر ریشه در رقابت بختیاری-دزفولی دارد

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: اسفندیار عبداللهی فعال سیاسی اصلاح‌طلب و روزنامه‌نگار در واکنش به حذف دو عضو کابینه دولت سیزدهم از کمیسیون اقتصادی دولت و توسط معاون اول رییس جمهور در حساب کابری خود در توییتر نوشت: در شهریور سال ۱۴۰۰ در یادداشتی پیش بینی کرده بودم که مخبر هرگز هیچ بختیاری را در دولت سیزدهم تحمل نخواهد کرد.

 

وی افزود: رقابت قدیمی دزفولی_بختیاریِ خوزستانی‌ها، سرانجام چهره خود را در پایتخت هم نشان داد. محمد مخبر، صولت مرتضوی و محسن رضایی را از کمیسیون اقتصادی دولت حذف کرد.

پیش‌بینی که درست از آب درآمد!

به گزارش دیدار، اسفندیار عبداللهی در ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ در یادداشت اختصاصی خود در دیدارنیوز، تخت عنوان «محسن رضائی و مخبر دزفولی؛ رقابت از خوزستان تا دولت؟» نوشته بود: "فرمانده اقتصادی دولت رئیسی، محمد مخبر است. این همان چیزی است که رئیس جمهور تصریح کرده است. اما محسن رضایی معاون اقتصادی او چه جایگاهی دارد؟ آیا رقابتی بین این دو خوزستانی عالی‌رتبه دولت سیزدهم در راه است؟ ".

 این پیش‌بینی اسفندیار عبداللهی را در اینجا بخوانید:

«محسن رضائی و مخبر دزفولی؛ رقابت از خوزستان تا دولت؟»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی