تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

حمله سایبری به سایت‌های دولتی عربستان؛ مهمترین سایت‌ها از کار افتادند

گفته می‌شود این حمله سایبری از خاک عراق متوجه عربستان سعودی شده و در پی آن، کاربران ناشناس، پایگاه وزارت نفت و شرکت هواپیمایی عربستان و دیگر پایگاه‌های شرکت‌های دولتی را از دسترس خارج کردند.

کد خبر: ۱۲۷۹۴۱
۰۸:۱۲ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

حمله سایبری به سایت‌های دولتی عربستان؛ مهمترین سایت‌ها از کار افتادند

دیدارنیوز: برخی از مهمترین سایت‌های اینترنتی دولتی در عربستان بر اثر حمله سایبری از کار افتادند.

به نقل از صابرین نیوز، حمله سایبری گسترده به برخی پایگاه‌های دولتی عربستان برخی از مهمترین سایت‌های اینترنتی در این کشور را از کار انداخت.

گفته شده این حمله سایبری از خاک عراق متوجه عربستان سعودی شده و در پی آن، کاربران ناشناس، پایگاه وزارت نفت و شرکت هواپیمایی عربستان و دیگر پایگاه‌های شرکت‌های دولتی را از دسترس خارج کردند.

همچنین گفته شده که این عملیات سایبری با نام عملیات شهید «ابو فضل طومر» و رأس ساعت ۹ شب به وقت بغداد علیه عربستان سعودی صورت گرفته است.

در پیامی از که سوی عاملان تهاجم سایبری به عربستان منتشر شده، تاکید شده است که به حرمت ماه مبارک رمضان سیستم‌های اپراتوری داخلی پالایشگاه‌ها مورد هدف واقع نشده است.

در عین حال عاملان این حمله سایبری، از رهبران عربستان سعودی خواهان پایان جنگ بی‌حاصل علیه یمن و توقف چاپ و انتشار کتاب‌های تکفیری و صدور آن به اقصی نقاط جهان شده و تهدید کرده اند در غیر این صورت توانایی هدف قرار دادن پالایشگاه‌های عربستان در حملات سایبری بعدی را خواهند داشت.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی