تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

انهدام باندسارقان مسلح کمتر از ۱۲ ساعت در اهواز

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز گفت: خودروی پژو۴۰۵ بصورت مسلحانه سرقت شده بود طی عملیات پیچیده پلیس اهواز توقیف و اعضای باند سارقان مسلح دستگیر شدند.

کد خبر: ۱۲۷۸۲۶
۱۲:۲۲ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
 

سرهنگ کیومرث کشوری گفت: صبح امروز به دنبال یک فقره سرقت مسلحانه خودرو که منجر به جرح راننده خودرو در شهرستان اهواز شده بود، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرارگرفت.

او می گوید: سارقان با عزیمت به شهرستان شوشتر نیز اقدام به سرقت مسلحانه می‌کنند و ماموران پلیس اهواز با کار اطلاعاتی و طی عملیات پیچیده پلیسی لحظاتی پیش سارقان را در تور عملیاتی گرفتار کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز گفت: طی درگیری سارقان با ماموران پلیس یکی از سارقان مسلح به ضرب گلوله پلیس مجروح شد که درنهایت دراین عملیات ۲ سارق مسلح دستگیر ویک قبضه سلاح کلت از آنان کشف شد.

سرهنگ کشوری می گوید: سارق سوم در جریان تعقیب وگریز اقدام به فرار می‌کند که با هوشیاری و سرعت عمل ماموران انتظامی دستگیر شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی