تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

دادستان تهران: مطالبات مالباختگان چند پرونده کثیرالشاکی به زودی پرداخت می‌شود

به گفته علی صالحی دادستان تهران، با برگزاری منظم جلسات پیگیری پرونده‌های کثیرالشاکی و کارشناسی‌های صورت گرفته، پرداخت مطالبات مالباختگان چندین پرونده در مراحل نهایی است که به زودی پرداخت می‌شوند.

کد خبر: ۱۲۷۸۰۵
۱۴:۵۱ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۱

دادستان تهران: مطالبات مالباختگان چند پرونده کثیرالشاکی به زودی پرداخت می‌شود

دیدارنیوز: دادستان تهران گفت: پرداخت مطالبات مالباختگان چندین پرونده کثیرالشاکی در مراحل نهایی است که به زودی پرداخت می‌شوند.

به نقل از سایت قوه قضاییه، در راستای توجه به مطالبات عمومی مردم و به منظور نظارت دقیق بر روند قضایی رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی، وضعیت دو مورد از این پرونده‌ها با حضور علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران در دومین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی مورد نظارت و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور معاونان دادستان تهران و متهمان و بازپرس پرونده‌ها در دفتر کار دادستان عمومی و انقلاب تهران برگزار شد، ضمن ارائه طریق و ارشاد قضات رسیدگی کننده از سوی دادستان تهران، تدابیر لازم جهت تسریع در اجرای احکام و پرداخت مطالبات طلبکاران اتخاذ شد.

علی صالحی در حاشیه این جلسه بیان کرد: با برگزاری منظم جلسات پیگیری پرونده‌های کثیرالشاکی و کارشناسی‌های صورت گرفته، پرداخت مطالبات مالباختگان چندین پرونده در مراحل نهایی است که به زودی پرداخت می‌شوند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی