تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

ویزیت پزشک عمومی ۱۸۴ هزار تومان؟

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت افزایش ویزیت پزشک عمومی به قیمت ۱۸۴ هزار و متخصص به قیمت ۲۴۵ هزار تومان را تکذیب کرد.

کد خبر: ۱۲۷۵۶۱
۱۳:۱۵ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۱

ویزیت پزشک عمومی ۱۸۴ هزار تومان

دیدارنیوز ـ محمد ناصحی گفت: تعرفه‌های پزشکی سال جدید هنوز اعلام نشده است و باید تعرفه‌های در شورای عالی بیمه تعیین و به تصویب هیات وزیران برسد و جلسه تعیین تعرفه‌های پزشکی این هفته یا هفته آینده تشکیل می‌شود.

صبح امروز، خبری با این مضمون که هزینه ویزیت پزشک عمومی در سال ۱۴۰۱ به ۱۸۴ هزار تومان، ویزیت پزشک متخصص به ۲۴۵ هزار تومان و ویزیت پزشک فوق تخصص به ۲۹۴ هزار تومان خواهد رسید، در سایت‌های خبری درج شد.

نامه منتشر شده در فضای مجازی، قیمت تمام شده بهای خدمات پزشکی بوده که شورای عالی نظام پزشکی اعلام کرده است.

بنابر روال قانونی تعرفه‌های پزشکی در جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت، رئیس سازمان نظام پزشکی، روسای بیمه‌ها و رئیس شورای عالی بیمه تشکیل و تعرفه پیشنهادی تعیین و به سازمان برنامه و بودجه اعلام می‌شود، پس از آن در جلسه هیات وزیران تعرفه‌های پزشکی تعیین و به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

شورای عالی بیمه جلسه‌ای در پایان سال ۱۴۰۰ تشکیل داد و بر این اساس افزایش ۲۸.۵ درصدی تعرفه‌ها تصویب شد و پیشنهاد این میزان افزایش به سازمان برنامه و بودجه اعلام شد تا بررسی‌ها انجام و جلسه هیات وزیران برای تعیین تعرفه‌ها تشکیل شود.

پس از تعیین افزایش ۵۷ درصدی حقوق و دستمزد، رئیس سازمان نظام پزشکی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار بررسی مجدد تعرفه‌ها شد که بر این اساس رئیس جمهور دستور تشکیل جلسه و پیگیری موضوع را صادر کرد؛ اما این جلسه تاکنون تشکیل نشده و در جلسه دیروز ستاد ملی مقابله با کرونا رئیس سازمان نظام پزشکی این موضوع را تذکر داده است.

برچسب ها: ویزیت پزشکان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی