تیتر امروز

آمریکا دوست است یا دشمن؟
ترکیه، از فراز گالاتا (۹)

آمریکا دوست است یا دشمن؟

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
نارنجی و قرمز؛ رنگ آب و هوای تهران که به شهردار مربوط نیست
دیدار از استمرار آلودگی هوا گزارش می‌دهد

نارنجی و قرمز؛ رنگ آب و هوای تهران که به شهردار مربوط نیست

سازمان هواشناسی کشور به دلیل استمرار آلودگی هوا هشدار نارنجی و قرمز صادر می‌کند و محیط زیست دستور ممنوعیت مازوت سوزی و تردد خودرو‌های دودزا، تصمیم‌های مقطعی و ناکارآمد بدون حصول نتیجه.
دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

انتقاد فراکسیون مستقلین از عدم رایزنی دولت با مجلس درباره معرفی وزرا

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی از عدم رایزنی دولت با فراکسیون‌های سیاسی مجلس درباره معرفی وزرا انتقاد کرد.

کد خبر: ۱۲۷۵۶
۱۱:۱۹ - ۲۹ مهر ۱۳۹۷

دیدارنیوز - مهرداد لاهوتی با اشاره به جلسه امروز فراکسیون مستقلین اظهار کرد: یکی از موضوعات مطرح شده در جلسه امروز فراکسیون در خصوص کابینه و معرفی وزرا بود و اعضا خیلی نسبت به این امر معترض بودند و عنوان کردند بهتر بود پیش از معرفی گزینه‌های پیشنهادی دولت، مشورت و رایزنی اولیه با فراکسیون‌ها صورت می‌گرفت در حالی که با هیچ فراکسیونی رایزنی نشده است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه معرفی گزینه‌های پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌ها از نظر قانونی حق رئیس جمهور است، در عین حال گفت: همه فراکسیون‌ها از این عدم رایزنی گلایه‌مند هستند و شاید دولت با مشورت مجلس نتیجه‌ای بهتری می‌گرفت.

لاهوتی اضافه کرد: فراکسیون مستقلین پس از دعوت از گزینه‌های پیشنهادی دولت و استماع برنامه‌های آن‌ها درباره این گزینه‌ها اظهار نظر خواهد کرد.

وی با اشاره به طرح دو فوریتی برخی نمایندگان در خصوص مستثنی کردن شهرداران و قضات و برخی دیگر از مشاغل از قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیز گفت: فراکسیون مستقلین با اتفاق آراء با این طرح مخالفت کرد.

لاهوتی همچنین یادآور شد: موضوع دیگر که در جلسه فراکسیون مستقلین مطرح شد، درباره سهمیه مازاد دانشگاه آزاد بود که برخی دانشجویان نسبت به ثبت نام و پرداخت شهریه اقدام کردند، اما به آن‌ها گفته شده که پذیرش نمی‌شوند. با توجه به سردرگمی این دانشجویان قرار شد موضوع از طریق هیات رئیسه فراکسیون به طور جدی پیگیری شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی