تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

تجارت آزاد، محور برنامه‌های جانسون در سفر به هند

دفتر بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس از برنامه وی برای سفر به هند طی هفته آتی میلادی خبر داد. سفر وی روز پنجشنبه انجام خواهد شد و نخستین مقصد آن، شهر «احمدآباد» در ایالت «گجرات» است.

کد خبر: ۱۲۷۴۳۹
۱۳:۰۶ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۱

تجارت آزاد، محور برنامه‌های جانسون در سفر به هند

دیدارنیوز: نخست وزیر انگلیس پنجشنبه پیش رو، با دستورکاری که بر محور‌های تجاری متمرکز است، میهمان همتای هندی خواهد بود.

به نقل از اسپوتنیک، دفتر بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس از برنامه وی برای سفر به هند طی هفته آتی میلادی خبر داد.

سفر وی روز پنجشنبه انجام خواهد شد و نخستین مقصد آن، شهر «احمدآباد» در ایالت «گجرات» است. این نخستین سفر یکی از نخست وزیران انگلیس به این ایالت هند محسوب می‌شود.

بعد از سفر به احمدآباد و دیدار با نمایندگان تجاری-صنعتی این شهر، جانسون عازم دهلی نو خواهد بود تا با نارندرا مودی همتای هندی دیدار کند.

محور گفتگو‌های وی در این دیدار، بر مذاکرات در باب توافق تجارت آزاد متمرکز است که تجارت فی مابین را به ۳۶.۵ میلیارد دلار افزایش می‌دهد.

جانسون در حالی عازم هند است که چندی پیش وزیر خارجه دولت وی، با سفر به دهلی نو، مقامات هند را به همراهی با کارزار تحریم‌های ضدروسی غرب ترغیب کرد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی