تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

کشف ۵۷۰ کیلو مخدر "شیشه" در جداره تانکر

گمرک ایران از کشف ۵۷۰ کیلو مخدر شیشه جاسازی شده در جداره تانکر حمل سوخت خبر داده است.

کد خبر: ۱۲۷۰۹۳
۱۳:۳۵ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۱

کشف ۵۷۰ کیلو مخدر شیشه

دیدارنیوز ـ زبیدی- معاون حقوقی و نظارت گمرک ایران- گفته که به دلیل بالا رفتن حساسیت از حیث احتمال افزایش جاسازی‌های حرفه‌ای مواد مخدر، لزوم تقویت گمرکات مرز‌های شرقی، در دستور کار گمرک قرار داشته و در زمینه تهیه و استقرار دستگاه‌های ایکس ری و افزایش تعداد سگ‌های موادیاب اقداماتی انجام شده است.

وی با اعلام اینکه اخیرا کارکنان و ماموران گمرک ماهیرود با توجه به حساسیت‌های اعلامی و آموزش‌های تخصصی، با احتمال جاسازی مواد مخدر در داخل تانکر حمل سوخت به رانندگی تبعه افغانستانی، بررسی از این کشنده و تانکر سوخت را در دستور کار قرار دادند و متوجه جاسازی حرفه‌ای مواد در داخل تانکر خالی می‌شوند. یادآور شد که بدنه تانکر حمل سوخت با برش‌های تخصصی مورد کنترل قرار می‌گیرد و در مجموع ۵۷۰ بسته یک کیلوگرمی معادل ۵۷۰ کیلوگرم ماده مخدر مت‌آمفتامین (شیشه) کشف می‌شود.

معاون حقوقی و نظارت گمرک افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی و تنظیم صورتجلسه کشف، مواد مخدر مکشوفه توزین و همراه با متهم و تانکر مربوطه به نمایندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل شد که این محموله ۵۷۰ کیلوگرمی شیشه کشف شده یکی از بزرگترین کشفیات گمرک بوده است.

زبیدی در ادامه با اشاره به لزوم تجهیز مبادی رسمی کشور به دستگاه‌های ایکس ری و سگ‌های موادیاب یادآور شد که ساختار سازمانی گمرکات اجرایی کشور در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیازمند اصلاح و بازنگری بوده و ان‌شاالله در صورت به کارگیری نیرو‌های متخصص بیشتر، متعهد و آموزش دیده، نتایج مطلوب‌تری حاصل خواهد شد.

تصویری از محموله ۵۷۰ کیلویی شیشه کشف شده در گمرک ماهیرود

کشف ۵۷۰ کیلو مخدر شیشه

منبع: ایسنا
برچسب ها: مواد مخدر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی