تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

یک نظامی اماراتی در یمن کشته شد

منابع یمنی امروز دوشنبه از کشته شدن یک نظامی امارات با درجه افسری در فرودگاه عتق (مرکز استان شبوه) خبر دادند. امارات هنوز به کشته شدن نظامی خود در استان شبوه واکنشی نشان نداده است.

کد خبر: ۱۲۶۹۴۱
۱۱:۲۴ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۱

یک نظامی اماراتی در یمن کشته شد

دیدارنیوز: منابع یمنی از کشته شدن یک نظامی امارات با درجه افسری در فرودگاه عتق (مرکز استان شبوه) خبر دادند.

وب سایت خبری «الخبر» به نقل از این منابع گزارش داد که این افسر اماراتی به ضرب و شتم و جرح یکی از نیرو‌های قبیله العولقی در این فرودگاه اقدام کرده و همین مسئله باعث شده است فردی که مورد ضرب قرار گرفته، به سمت او شلیک کند.

امارات هنوز به کشته شدن نظامی خود در استان شبوه که یکی از استان‌های نفت خیز یمن در ساحل جنوبی بعد از استان مأرب است، واکنشی نشان نداده است.

امارات طی ماه‌های گذشته با انتقال شبه نظامیان وابسته به خود به نام «العمالقه» (گارد ریاست جمهوری یمن) به این استان به منظور کاهش فشار به جبهه مأرب، عملا این استان نفت‌خیز و دارای بندر را به اشغال خود در آورده و از شبه نظامیان جدایی طلب موسوم به «شورای انتقالی جنوب» برای سیطره بر این استان استفاده کرده است.

سه عملیات بازدارنده ارتش دولت نجات ملی یمن در عمق امارات و تخریب تأسیسات نفتی این کشور ابوظبی را وا داشت تا از قید مأرب گذشته و جلوی حملات نیرو‌های مزدور خود را متوقف کند.

امارات به عنوان کشور عضو ائتلاف ضد یمن به رهبری عربستان سعودی سال ۲۰۱۸ بعد از اولین دور از عملیات بازدارنده ارتش یمن، برای دور ماندن از این حملات و تبعات جنایت‌های جنگی نیرو‌های خود و مزدوران در یمن، رسما اعلام کرد که از این ائتلاف خارج شده و نیروهایش را از یمن خارج می‌کند، ولی این حرکت خدعه‌ای بیش نبود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی