تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

موسوی لارگانی: اقتصاددانان دولت بگویند که راز انفجار قیمت‌ها چیست؟

سید ناصر موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان با انتقاد از وزیر جهاد کشاورزی گفت: مقادیر تولید گوشت، تخم مرغ، شیر نسبت به سال گذشته رشد کرده است و اتفاق جدیدی هم در رشد جمعیت صورت نگرفته است. همچنین مصرف نیز به دلیل گرانی‌ها کاهش یافته، اقتصاددانان دولت به این سوال پاسخ دهند که راز انفجار قیمت‌ها چیست؟

کد خبر: ۱۲۶۸۸۰
۱۴:۲۸ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۱

موسوی لارگانی: اقتصاددانان دولت بگویند که راز انفجار قیمت‌ها چیست؟

دیدارنیوز: نماینده مردم فلاورجان گفت: وزیر جهاد کشاورزی به همراه سازمان حمایت وزارت صمت نقش تماشاچی بازار را به خوبی ایفا می‌کنند، مقادیر تولید گوشت، تخم مرغ، شیر نسبت به سال گذشته رشد کرده است و اتفاق جدیدی هم در رشد جمعیت صورت نگرفته است. همچنین مصرف نیز به دلیل گرانی‌ها کاهش یافته، اقتصاددانان دولت به این سوال پاسخ دهند که راز انفجار قیمت‌ها چیست؟

سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۱ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت:، چون از رفتار و عملکرد وزارت نیرو به طور مطلق ناامید شده ام، شکایت مردم انقلابی استان اصفهان را از این تصمیمات نابخردانه اعلام می‌کنم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم ادامه داد: راه اندازی پروژه بن- بروجن تصمیمی غیرعقلانی، غیرشرعی و غیرقانونی است، براساس کدام عقلی آب را از حوزه فقیر زاینده رود به حوزه غنی کارون منتقل می‌کنید؟ این تصمیمات مدیران باید در گینس ثبت شود! پروژه بن- بروجن پروژه‌ای است به نام آب آشامیدنی مردم محروم چهارمحال و بختیاری، ولی به کام فولاد چهارمحال، فولاد سفیددشت، سیمان شهرکرد و شهرک صنعتی در مسیر خط لوله نیز خلاف مصوبه شورای عالی آب و با رانت و فشار عده‌ای معدود با جار و جنجال ۵۰ میلیون مترمکعب از زاینده روند اصفهان قرار است به یغما ببرد. لازم است که هر چه سریعتر این پروژه فسخ شود تا اسیر خشم مردم اصفهان نشوید.

وی ادامه داد: حدود ۸ ماه از رفتن حسن روحانی و دولتش می‌گذرد، اما درد گرانی هنوز درمان نشده است، مردم شب عید سختی را سپری کردند، اکنون نیز در ماه مبارک رمضان با گرانی غیرقابل تحمل مواد غذایی به شدت تحت فشار هستند. وزیر جهاد کشاورزی به همراه سازمان حمایت وزارت صمت نیز نقش تماشاچی بازار را به خوبی ایفا می‌کنند، مقادیر تولید گوشت، تخم مرغ، شیر نسبت به سال گذشته رشد کرده است و اتفاق جدیدی هم در رشد جمعیت صورت نگرفته است. همچنین مصرف نیز به دلیل گرانی‌ها کاهش یافته، اقتصاددانان دولت به این سوال پاسخ دهند که راز انفجار قیمت‌ها چیست؟

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی