تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

تذکر دو نماینده درخصوص شهادت یک روحانی در حرم رضوی

دو نماینده مجلس، اقدام جنایتکارانه رخ داده در حرم امام رضا (ع) را که منجر به شهادت و مجروحیت ۳ تن از روحانیون شده است را محکوم کردند.

کد خبر: ۱۲۶۴۸۷
۱۱:۳۴ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۱

تذکر دو نماینده درخصوص شهادت یک روحانی در حرم رضوی

دیدارنیوز: نمایندگان خمینی شهر و محلات در مجلس اقدام جنایتکارانه رخ داده در حرم امام رضا (ع) را که منجر به شهادت و مجروحیت ۳ تن از روحانیون شده است را محکوم کردند.

محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۷ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: اقدام مذبوحانه حرم امن رضوی را از طرف همکاران و حوزه علمیه محکوم می‌کنم.

وی مطرح کرد: دشمنان بدانند روحانیتی را که از اول در میدان جهاد و شهادت بوده و در راه اهداف انقلاب به شهادت رسیده اند را نمی‌توانند بی اثر کنند. استکبار جهانی کور خوانده که با سگان ولگرد خود اینچنین عزیزان ما را در حرم امن رضوی به شهادت برساند. این شهدا به فضیلت خود رسیده اند، اما این خون‌ها امروز امت حزب الله را ثابت قدم‌تر می‌کند.

همچنین علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس با محکوم کردن اقدام مذبوحانه در حرم امن رضوی گفت: این اقدام شنیع و غیرقابل دفاع در حرم مطهر رضوی، جایی که حرمت دارد را به شدت محکوم می‌کنم.

وی تاکید کرد: روحانیت همواره از صدر مشروطیت و قبل از آن در نهضت تنباکو پیش قراول بوده است. شیخ شهید "شیخ فضل الله نوری" را برای احیای دین هدیه کرده ایم، روحانیت، شهید اول، شهید ثانی، شهید ثالث، شهید مفتح، شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید مصطفی خمینی در راه جهاد تبیین به شهادت رسیده اند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم تصریح کرد: البته این کار توسط عنصر فریب خورده‌ای انجام شده، ولی همیشه دست‌های پشت پرده وجود دارد، همان دست‌هایی که به دنبال ایجاد نفاق و شقاق بین مسلمین است و ما این توطئه خطرناک را با دقت رصد می‌کنیم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی