تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.

حیدری: دولت، وزارت ارشاد را با سازمان تبلیغات ادغام کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در جلسه علنی امروز از دولت درخواست کرد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در سازمان تبلیغات اسلامی ادغام کند.

کد خبر: ۱۲۶۴۰۸
۱۳:۴۶ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۱

حیدری: دولت، وزارت ارشاد را با سازمان تبلیغات ادغام کند

دیدارنیوز: شهریار حیدری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه صحن علنی امروز ۱۶ فروردین مجلس در تذکر شفاهی خود گفت: سال‌ها رهبر انقلاب به صورت مکرر بر موضوع فرهنگ تأکید کرده و در جایی می‌فرمایند «فرهنگ مثل هوای سالم است، یعنی حیات، یعنی زندگی».

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سال‌هاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کارآمدی خود را از دست داده و هیچ‌گونه اثرگذاری ندارد لذا از دولت سیزدهم که رویکرد انقلابی و فرهنگی دارد انتظار می‌رود در قالب یک لایحه این وزارتخانه را در سازمان تبلیغات اسلامی ادغام کند تا زیر نظر مقام معظم رهبری ایفای نقش کند.

وی ادامه داد: این وزارتخانه سال‌ها تحت تأثیر مسائل سیاسی بوده و سیاست زده شده است لذا از دولت انتظار می‌رود این کار انقلابی و جهادی را انجام دهد تا فرهنگ از ثبات لازم و اثرگذاری برخوردار باشد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی