تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

موسوی لارگانی: چرا استیضاح وزرای کار و صمت اعلام وصول نمی‌شود؟

سیدناصر موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان در مجلس در تذکری گفت: در موضوع استیضاح دو نفر از وزرا تذکر دادیم که با ۵۵ امضا اعلام وصول نمی‌شود.

کد خبر: ۱۲۶۲۴۶
۱۲:۴۶ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۱

موسوی لارگانی: چرا استیضاح وزرای کار و صمت اعلام وصول نمی‌شود؟

دیدارنیوز: سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه صحن علنی امروز ۱۵ فروردین مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه‌ای گفت: در موضوع استیضاح دو نفر از وزرا تذکر دادیم که با ۵۵ امضا اعلام وصول نمی‌شود. یکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگری وزیر صمت، درخواست می‌کنیم در این خصوص آیین نامه اجرا شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم ادامه داد: همچنین سوالی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارم که مدت هاست اعلام وصول نشده و در دستور کار قرار نمی‌گیرد. خواهشمندم سوال از وزیر در دستور کار قرار گیرد. همچنین در موضوع استیضاح وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم امضا جمع شده، لذا درخواست دارم در این موضوع هم به آیین نامه عمل شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی