تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
طی حکمی از سوی مسئول بسیج رسانه خوزستان ؛

مسئول بسیج رسانه شهرستان هویزه منصوب شد

طی حکمی از سوی مسئول بسیج رسانه استان خوزستان ، مسئول جدید بسیج رسانه شهرستان هویزه منصوب شد

کد خبر: ۱۲۵۹۸۸
۰۰:۰۶ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۱

مسئول بسیج رسانه شهرستان هویزه منصوب شد

به گزارش دیدارنیوز _ خوزستان | با حضور مسئول بسیج رسانه خوزستان ، فرمانده سپاه شهرستان ، امام جمعه موقت شهرستان ،مدیر اداره فرهنگ و ارشاد و کارکنان سپاه مسئول بسیج رسانه شهرستان هویزه معارفه گردید 

 

در این جلسه بهمئی مسئول بسیج رسانه استان ضمن تبریک سال جدید و مهم بودن شعار سال و نقش اساسی رسانه در بُعد روانی اجرای شعار سال عنوان کرد :بسیج رسانه به عنوان یک نهاد رسانه ای با تمام توان در کنار دولت مردمی و انقلابی خواهد بود و با همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت تقویت جبهه رسانه انقلاب اقدام خواهد کرد.

 

ایشان افزود : سال ۱۴۰۱ سال سازماندهی و تقویت رسانه های استان در جهت تقویت جبهه رسانه خواهد بود و امسال آموزش رسانه ها به عنوان اولویت برنامه های سال خواهد بود.

 

این مسئول همچنین ادامه داد جهاد تبیین از اولویت های مهم و اساسی جبهه رسانه انقلاب خواهد بود که با همراهی اصحاب رسانه بسیجی به دنبال روشنگری و تحقق جهاد تبیین در همه زمینه ها خواهیم بود.

بهمئی بیان کرد در سال جاری آموزش دوره های خبرنگاری ، عکاسی، مستندسازی با هدف جذب خبرنگاران انقلابی برگزار می شود.

در ادامه جلسه امام جمعه موقت شهرستان و فرمانده سپاه و مدیر اداره فرهنگ و ارشاد ایراد سخن نمودند و در پایان برادر بسیجی احمد شریفی طی حکمی از سوی مدیر بسیج رسانه استان به سمت مسئول بسیج رسانه شهرستان هویزه منصوب گردید.

بسیج رسانه هویزه بیست و پنجمین بسیج رسانه در شهرستان ها می باشد که مسئول آن معارفه گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی